تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

جهان • تقاضای ورق امارات ضعیف ولی قیمت ها رو به بالا
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۴ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- هنوز تقاضای ورق در امارات خیلی مساعد نیست ولی انتظار می رود قیمت ها در راستای رشد قیمت های جهانی رشد نماید. از آنجایی که موجودی انبار ها پایین است به زودی خرید ها باید افزایش یابد.
 • افزایش مصرف فولاد امارات در سال 2011
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۴ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- انتظار می رود مصرف فولاد امارات در سال جاری 4 درصد افزایش یافته به 6 میلیون و 600 هزار تن برسد که افزایش تقاضای صنایع گاز و نفت کمک کننده است.
 • عربستان نباید به واردات فولاد تکیه کند
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۴ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- شرکت های ساختمانی در عربستان بر این باورند که نمی توانند برای پروژه های زیر ساختی بزرگ به واردات فولاد وابسته باشند چرا که در آن صورت نسبت به نوسانات قیمت های جهانی آسیب پذیر خواهند بود.
 • افزایش قیمت قراضه در ژاپن
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۴ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- توکیو استیل ژاپن هفته گذشته قیمت خرید قراضه از بازار داخلی را 7 تا 13 دلار در هر تن در شعب مختلف خود بالا برده است.
 • افزایش قیمت ورق تخت در اوکراین
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۴ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت ورق تخت تحویل ماه فوریه در اوکراین به شدت افزایش یافته است. در این میان برخی از کارخانه ها موفق به افزایش 100 دلار هر تن قیمت ورق تخت خود نسبت به ماه گذشته شده اند.
 • رکورد جدید شاخص قیمت سنگ آهن
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۴ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- آخرین شاخص قیمت استیل ایندکس حاکی از آن است که قیمت خلوص 62 و 58 درصد هفته گذشته رشد بالایی داشته و به روند صعودی اول نوامبر تاکنون ادامه داده است.
 • احتمال لغو ممنوعیت صادرات سنگ آهن از ایالت کارناتاکای هند
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۴ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- دادگاه عالی هند در نظر دارد تا ممنوعیت صادرات سنگ آهن از ایالت کارناتاکای این کشور را تا اواخر ماه ژانویه حذف کند.
 • رشد صادرات سنگ آهن برزیل
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۴ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- برزیل در سال 2010 معادل 310 میلیون تن سنگ آهن صادر نمود که 17 درصد نسبت به سال 2009 رشد داشته است.
 • قیمت قلع به رقم بی‌سابقه 27720 دلار رسید
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۳ بهمن
  نمابورس، بین‌الملل - در روز پایانی هفته گذشته، قیمت تمام فلزات اساسی در بورس فلزات لندن افزایش یافت اما قیمت قلع به سبب تشدید نگرانی‌ها از کمبود عرضه و رشد تقاضا رکوردی جدید از خود بر جا گذاشت. از اواسط سال 2010 میلادی محدودیت عرضه عامل اصلی رشد قیمت این فلز اساسی بوده و همانطور که در آستانه سال جدید پیش‌بینی شده بود، قیمت تمام فلزات اساسی از جمله قلع رشد کرده است.
 • معرفی بزرگترین تولیدکنندگان آلومینیوم جهان در سال ‌2010
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۳ بهمن
  انستیتوی بین‌المللی آلومینیوم (IAI) در تازه‌ترین گزارش خود اعلام کرد که تولید جهانی آلومینیوم اولیه در سال 2010 به 24 میلیون و 295 هزار تن رسید.