تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

جهان • بورس فلزات لندن گزارش داد: عبور قیمت مس از نیمه هفت هزار
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۴ آبان
  طی معاملات روز سه شنبه در بازار فلزات لندن، مس با افزایش قیمت رو به رو شد و فروش نقدی این فلز نیز با 7 هزار و 590.50 دلار صورت گرفت.
 • نرخ پایین یورو و بهبود صادرات اروپا
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۳ آبان
  مرکز خدمات فولاد ایران- امسال اروپا یک وارد کننده فولاد بوده ولی شاید این روند سال 2012 تغییر کند چرا که افت نرخ یورو و میزان تقاضا موجب بازگشت توازن به صادرات و واردات این قاره شود.

 • بازار ورق سرد چین نزولی
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۳ آبان
  مرکز خدمات فولاد ایران- هفته گذشته ورق سرد در بازار داخلی چین نزولی بود که به پیروی از قیمت ورق گرم افت داشت. قیمت پیشنهادی ورق سرد در بازار شانگهای به 807 تا 824 دلار در هر تن با 17 درصد مالیات بر ارزش افزوده رسیده که حدود 35 دلار نسبت به هفته قبل ارزان تر شده است. گرچه کارخانه ها قیمت ورق سرد نوامبر را پایین آورده اند ولی موجب جلب توجه خریداران نشده است.

 • بازار قراضه چین نزولی
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۳ آبان
  مرکز خدمات فولاد ایران- هفته گذشته بازار قراضه چین رو به سقوط بود. فولاد سازان لیدر در نقاط مختلف قیمت های خرید قراضه را به طور مداوم کاهش دادند.

 • بازار سنگ آهن همچنان نزولی
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۳ آبان
  مرکز خدمات فولاد ایران- شاخص قیمت سنگ آهن خلوص 62 درصد استیل ایندکس روز جمعه 3 دلار و 20 سنت افت قیمت داشته به 142 دلار و 60 سنت هر تن خشک رسید و طی دو هفته اخیر شاخص قیمت فوق بیشترین سقوط را از زمان آغاز به کار آن در سه سال گذشته داشته است. هنوز جو بازار در صبر و انتظار است و روند هفته آینده در ابهام به سر می برد.

 • بازارها منتظر نتیجه جلسه سران G8
  ۱۳۹۰ شنبه ۳۰ مهر
   گروه بورس جهانی- معاملات بورس‌های کالایی روز گذشته در حالی پی گرفته شد که بازار سهام اروپا مثبت بود، اما آسیا روند منفی‌ را دنبال کرد. این در حالی است که جلسه وزرای G8 در روز یکشنبه برای ارائه طرح رفع بحران در اروپا تشکیل خواهد شد و همچنین امروز نیز سران فرانسه و آلمان در دیداری به حل اختلافات موجود خواهند پرداخت.

 • افت 16دلاری نرخ سرب و ثبات روی
  ۱۳۹۰ شنبه ۳۰ مهر
  گروه بورس جهانی – روند قیمت فلزات در معاملات روز نوزدهم اکتبر افزایشی بود. در این روز نرخ آلیاژ آلومینیوم، آلومینیوم، نیکل، قلع و مس نسبت به معاملات روز قبل آن با کاهش مواجه شد.

 • بورس لندن ; رشد اندک نرخ بیلت فولاد
  ۱۳۹۰ شنبه ۳۰ مهر
   گروه بورس جهانی- نرخ بیلت فولاد در معاملات روز نوزدهم اکتبرنسبت به روز قبل آن کاهشی بود. در این روز خرید و فروش نقدی بیلت نسبت به معاملات روز قبل آن به ترتیب 5/0 و 1 دلار کاهش را به ثبت رساند. در معاملات این روز خرید و فروش 3 ماهه بیلت نسبت به روز قبل افت 5 دلاری را به ثبت رساند. همچنین در معاملات این روز خرید و فروش 15 ماهه بیلت نیز نسبت به معاملات روز قبل آن با افت 5 دلاری روبه رو شد.

 • بازار سنگ آهن
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۸ مهر
   مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت پیشنهادی سنگ آهن خلوص 5/63 درصد هند نزولی است و به 164 تا 166 دلار سی اف آر  رسیده است. هفته اخیر قیمت 8 دلار پایین آمده  و افت قیمت هند بر قدرت رقابت محصول استرالیا نیز اثر گذاشته است.

 • بازار قراضه چین نزولی
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۸ مهر
   مرکز خدمات فولاد ایران- افت قیمت قراضه در بازار چین از اواخر سپتامبر تاکنون ادامه دارد. کارخانه ها به دنبال افت قیمت میلگرد، هفته گذشته نیز قیمت خرید قراضه را پایین آوردند.