تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

جهان • افزایش قیمت ورق تخت صادراتی در سی آی اس
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۲ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- صادرکنندگان ورق تخت در سی آی اس درپی افزایش قیمت ورق در بازارهای بین المللی و با توجه به احتمال افزایش تقاضا، قیمت این محصول را بالا برده اند. البته سطح تقاضا در مناطق مختلف متفاوت می باشد. گزارش ها نشان می دهد که سطح تقاضا در جنوب، شرق و مناطق مرکزی اروپا، ترکیه و مصر بالا اما در دیگر مناطق خاور میانه پایین می باشد.
 • کاهش قیمت بیلت در بورس لندن
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۲ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- گزارش دوچ بانک نشان می دهد که قیمت بیلت در بورس لندن طی هفته گذشته کاهش یافته است.
 • قیمت میلگرد در پاکستان دنباله رو رشد قیمت بیلت
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۲ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- در پی افزایش قیمت بیلت پاکستان استیل، قیمت میلگرد در این کشور با رشدی 47 دلاری در هر تن به 841 دلار هر تن رسیده است.
 • ثبات قیمت میلگرد در ترکیه
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۲ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- به رغم افزایش افزایش قیمت میلگرد صادراتی، قیمت میلگرد در بازار داخلی ترکیه طی هفته گذشته ثابت بود. در حالیکه کارخانه ها در ترکیه تمایلی برای کاهش قیمت پیشنهادی خود که در حدود 839 تا 857 دلار هر تن همراه با 18 درصد مالیات ارزش افزوده می باشد را ندارند، تجار این محصول را در قیمت 782 تا 807 دلار هر تن معامله می کنند.
 • قیمت میلگرد در امارات
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۲ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- با اعلام قیمت های جدید فوریه فولاد سازان اماراتی در 749 تا 750 دلار، ظاهرا خریداران به قیمت های جدید عادت کرده اند.
 • قیمت قراضه امریکا پایین تر می رود؟
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۲ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- احتمال آن می رود که قیمت قراضه در امریکا 25 تا 35 دلار در هر لانگ تن کاهش یابد.
 • کاهش قیمت قراضه وارداتی در هند و ترکیه
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۲ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- گزارش اخیر استیل ایندکس نشان می دهد که قیمت قراضه هند و ترکیه که اخیرا به شدت بالا رفته بود، کاهش یافته است. البته هنوز هم قیمت قراضه در این دو منطقه بیشتر از چهار هفته قبل می باشد.
 • بازار سنگ آهن
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۲ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- چند ماهی است که قیمت مواد اولیه صعودی است و سنگ آهن و کک همچنان افزایش قیمت دارند. کاهش عرضه برزیل و هند قیمت نقدی سنگ آهن را به 200 دلار نزدیک کرده. با این که چین هفته اول فوریه در بازار نیست ولی محدودیت عرضه از قیمت ها حمایت می کند.
 • بازار قراضه چین در انتظار افزایش قیمت
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۲ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- هفته گذشته معاملات محدودی در بازار قراضه چین انجام گرفت و نزدیکی تعطیلات سال نو قیمت ها را ثابت نگه داشت.
 • بازار واردات قراضه شرق آسیا در سکوت
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۲ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- بازار واردات قراضه شرق آسیا هفته آرامی را گذرانده چرا که کشور های منطقه خود را برای تعطیلات سال نو قمری آماده می نمودند. این آرامش موقتی است چرا که فولاد سازان منطقه خرید زیادی نکرده اند و باید به زودی موجودی ها را افزایش دهند.