تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

جهان • بازار میلگرد امارات
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱۷ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- همانطور که انتظار می رفت قیمت میلگرد در امارات به 762 دلار افزایش یافته و از 748 دلار قیمت خرده فروشی هفته پیش بالاتر رفته است. هنوز تقاضا پایین است و افت قیمت های جهانی موجب رکود بازار امارات خواهد شد.
 • ساخت کارخانه جدید تولید میلگرد در عراق
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱۷ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- یک شرکت ایتالیایی اظهار داشته است که در حال ساخت یک کارخانه تولید میلگرد در شمال عراق با ظرفیت تولید 1 میلیون تن در سال می باشد.
 • افزایش قیمت میلگرد در بورس شانگهای
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱۷ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- حجم معاملات فولاد در بازار بورس شانگهای روز 31 ژانویه مجددا افزایش یافت. در ابتدا معاملات فیوچرز میلگرد در این بورس در قیمت 762 دلار هر تن بسته شد اما قیمت معاملات این محصول مجددا افزایش یافت و تا بعد از ظهر این روز به 771 دلار هر تن رسید. قیمت معاملات فیوچرز میلگرد در این بورس طی یک روز 10 دلار هر تن افزایش یافته است. 154 هزار و 98 پارت میلگرد طی این روز در بورس شانگهای معامله شده است.
 • افزایش قیمت ورق سرد وارداتی در خاوردور
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱۷ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- پیش بینی می شود که قیمت ورق سرد وارداتی در خاوردور پس از تعطیلات سال نو در چین افزایش یابد. قیمت پیشنهادی ورق سرد ضخامت 1 میلیمتر در چین در حدود 820 دلار هر تن فوب می باشد اما هنوز تقاضای خرید با این قیمت بالا نرفته است. برخی از تجار پیش بینی می کنند که قیمت ورق سرد پس از تعطیلات به 850 تا 860 دلار هر تن فوب برسد.
 • بازار قراضه امریکا
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱۷ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- احتمال دارد قیمت قراضه در امریکا این ماه کاهش یابد ولی نباید انتظار داشت قیمت ها به کف برسد. پایان ژانویه قیمت قراضه در امریکا نسبت به قیمت های اوایل ماه کمی پایین تر بود چون چینی ها از بازار خارج شدند تا به تعطیلات بروند ولی این بدان معنا نیست که قیمت قراضه سقوط می کند بلکه تغییراتی جزیی خواهد داشت.
 • احتمال اعمال تعرفه گمرکی صادرات سنگ آهن و فولاد از روسیه
  ۱۳۸۹ شنبه ۱۶ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- دولت روسیه در نظر دارد تا طی یک ماه آینده برای صادرات محصولات نوردی و سنگ آهن از این کشور تعرفه گمرکی اعمال کند.
 • افزایش فعالیت های ساختمانی در امارات در سال 2011
  ۱۳۸۹ شنبه ۱۶ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- پیش بینی می شود که بازار مسکن در امارات در سال 2011 بهبود یابد و این روند در سال 2012 نیز ادامه داشته باشد.
 • ترکیه به دنبال صادرات 15 میلیارد دلار فولاد در سال 2011
  ۱۳۸۹ شنبه ۱۶ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- پیش بینی می شود که میزان ارزش صادرات فولاد ترکیه در سال 2011 با رشدی 20 درصدی نسبت به سال پیش از آن به 15 میلیارد دلار برسد.
 • ادغام دو شركت بزرگ فولاد در ژاپن
  ۱۳۸۹ شنبه ۱۶ بهمن
  ایرنا- دو شركت بزرگ فولاد سازي ژاپن جهت داشتن توانايي براي رقابت نزديك با شركت‌هاي هندي و چيني از سال آينده ميلادي در يكديگر ادغام مي‌شوند.
 • اوضاع خونین در مصر موجب شد:
  افزایش قیمت نفت و مس در جهان
  ۱۳۸۹ جمعه ۱۵ بهمن
  درگیری مردم در مصر و ناآرامی ها در یمن موجب افزایش قیمت نفت، کاهش شاخص های اروپایی و افزایش قیمت مس در بازارهای جهانی شد.