تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

جهان • کاهش قیمت قراضه در انگلیس
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۰ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت خرید قراضه کارخانه ها در انگلیس 24 تا 36 یورو هر تن کمتر از قیمت خرید این محصول در ماه ژانویه می باشد. به دنبال این امر قیمت خرید قراضه پی اند اس در این کشور به 319 تا 325 یورو هر تن همراه با هزینه حمل رسیده است.
 • کاهش قیمت بیلت در بورس لندن
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۰ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت معاملات فیوچرز بیلت در بورس لندن هفته گذشته کاهش یافت چرا که حجم خرید ها پایین آمد و ناآرامی های مصر بر شرایط بازار تاثیرگذار گشت.
 • افزایش قیمت فولاد در پاکستان
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۰ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- پاکستان استیل قیمت بیلت خود را 6 تا 12 دلار افزایش داده به 632 تا 690 دلار در هر تن رسانده است. در حالی که پیش از این 22 ژانویه نیز قیمت های جدیدی اعلام نموده بود.
 • بازار سنگ آهن
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۰ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- حجم محدود معاملات در بازار سنگ آهن به دلیل نبود چینی ها در بازار، موجب شد قمیت ها نیز ثابت بماند.
 • بازار آرام ورق در پاکستان
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۹ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- تقاضای ورق در پاکستان پایین است اما با توجه به احتمال رشد قیمت ورق در بازار های جهانی، احتمال پذیرش رشد قیمت این محصول در این کشور وجود دارد.
 • قیمت ورق گالوانیز در شمال غرب اروپا، همچنان بالا
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۹ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- تولیدکنندگان ورق گالوانیزه در شمال غرب اروپا هنوز خواستار فروش این محصول در قیمت 750 یورو هر تن درب کارخانه هستند. گزارش ها نشان می دهد که یکی از کارخانه ها نیز قیمت 750 تا 760 یورو هر تن را پیشنهاد داده است.
 • تقاضای مقاطع در عربستان؛ بالا
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۹ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- هنوز تقاضای مقاطع در بازار عربستان بالاست. بهبود بالای بخش ساخت و ساز موجب شده تجار به طور مداوم موجودی انبار ها را افزایش دهند. البته هنوز خرید از بازار داخلی را به علت قیمت مناسب و زمان تحویل کوتاه، به واردات ترجیح می دهند.
 • ثبات قیمت مقاطع اوکراین
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۹ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- تولید کنندگان میلگرد در اوکراین ترجیح می دهند در ماه فوریه قیمت ها را بالا نبرند.
 • مقاومت عرضه کنندگان مقاطع سی آی اس در مقابل افت قیمت ها
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۹ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- بازار صادرات مقاطع سی آی اس به دلیل افت قیمت قراضه و بی ثباتی بازار محصولات نیمه تمام شرایط مطلوبی ندارد. چون تقاضای مقاطع به ویژه در خاور میانه پایین آمده، عرضه کننده ها نمی توانند به قیمت هفته قبل معامله کنند. آسیایی ها به تعطیلات سال نو رفته اند و اروپایی ها در انتظار نشسته اند. از این رو صادر کننده ها نیز عجله ای در عرضه محصول مارس نشان نمی دهند و امیدوارند اواسط فوریه شرایط بهتر شود.
 • کاهش قیمت قراضه در آمریکا
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۹ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت پایه قراضه خرد شده ای که برای تعیین پرمیوم قیمت محصولات فولادی بخصوص مقاطع در آمریکا استفاده می شود، طی هفته گذشته 18 دلار هر لانگ تن کاهش یافته و به طور متوسط به 456 دلار هر لانگ تن همراه با هزینه حمل رسیده است.