تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

جهان • بازار سنگ آهن
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۲۱ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت نقدی سنگ آهن تغییر چندانی نکرده و انتظار می رود تا چند روز آینده با افزایش فعالیت چینی ها پس از تعطیلات سال نو تغییرات محسوس تر باشد.
 • کاهش صادرات سنگ آهن برزیل
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۲۱ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- کاهش صادرات سنگ آهن برزیل در ماه ژانویه، بازار سنگ آهن که پیش از این نیز با کمبود موجودی روبرو بود را تحت فشار قرار داده است. برخی از تحلیلگران مک کوئری پیش بینی می کنند که بازار این محصول طی فصل اول سال 2011 با کمبود موجودی روبرو باشد.
 • با تعطیلات سال نوی چینی در بازار جهانی رخ داد
  توقف روند صعودی سنگ‌آهن و قراضه آهني
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۲۱ بهمن
  گروه بورس كالا- درهفت روز اخیر، قيمت سنگ‌آهن در بازار اسپات از روند باثباتي برخوردار بوده است. با توجه به تعطيلات سال نوي چين، فعاليت دادوستد در بازار سنگ‌آهن كند شد و قيمت‌ها نيز نوسان چنداني نداشته و همه در انتظار پایان تعطیلات در چین و تحرک در بازار هستند.
 • سیر صعودی بازار مس جهانی همچنان ادامه دارد
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۰ بهمن
  تلگراف (The Telegraph ) گزارش داد که چیزهای خارق العاده ای در بازار مس در حال وقوع است. ماه گذشته، قیمت هر تن مس برای نخستین بار از 10 هزار دلار گذشت. این روند همچنان ادامه دارد.
 • اکستراتا پالایش مس را در استرالیا پس از پشت سر گذاشتن گردباد یاسی از سر می گیرد
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۰ بهمن
 • نارآرامی های سیاسی در مصر بازار فولاد سی آی اس را آرام کرد
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۰ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- نارآمی های سیاسی در منطقه خاورمیانه به شدت بازار فولاد در سی آی اس را تحت تاثیر قرار داده است. روند نزولی قیمت محصولات نیمه تمام و میلگرد در این منطقه طی هفته گذشته همچنان ادامه داشته است.
 • افزایش قیمت تیر آهن در خاور دور
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۰ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- فولاد سازان آسیایی قیمت تیر آهن صادراتی خود را بالا برده از 830 دلار به 850 تا 860 دلار سی اف آر خاور دور رسانده اند. توجیه آن ها افزایش هزینه تولید بوده ولی چون این رشد قیمت ها قبل از باز گشت چینی ها از تعطیلات سال نو بوده باید دید بازار این رشد قیمت را می پذیرد یا خیر.
 • افزایش قیمت مقاطع در امارات
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۰ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت مقاطع ساختمانی در امارات از اوایل ماه ژانویه رشدی 54 دلاری را در هر تن به طور متوسط تجربه کرده و به 762 دلار هر تن رسیده است.
 • بازار میلگرد انگلیس تحت فشار
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۰ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت میلگرد در بازار داخلی انگلیس در حدود 806 دلار در هر تن می باشد. اواسط ژانویه قیمت میلگرد در این کشور طی 5 هفته به دلیل افزایش قیمت قراضه بیش از 160 دلار بالا رفت.
 • افزایش قیمت ورق در عربستان
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۰ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- کارخانه حدید سابیک عربستان قیمت محصولات ورق تولید آوریل خود را جهت پیش فروش در فوریه 20 تا 40 دلار در هر تن افزایش داده است. انتظار می رود تقاضای بخش غربی عربستان که اخیر درگیر سیل بوده، به زودی افزایش یابد.