تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

جهان • بازار آرام ورق در شمال غرب اروپا
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۲۴ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- تولیدکنندگان ورق در شمال غرب اروپا قیمت پیشنهادی خود را بالا برده‌اند.
 • پيش‌بيني قيمت سنگ‌آهن در سال 2011
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۲۴ بهمن
  موسسات، شركت‌ها و بانك‌ها، پيش‌بيني‌هاي متفاوتي را در خصوص قيمت سنگ آهن در قالب قراردادهاي سه ماهه در سال 2011 ارائه مي کنند.
 • کمبود ورق سرد دربازار اروپا
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۲۱ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- کمبود ورق سرد در بازار اروپا و ترکیه در سال جاری ادامه خواهد داشت. کارخانه ها سال های گذشته سرمایه گذاری زیادی در تولید ورق گالوانیزه داشته اند همین امر موجب مازاد ظرفیت ورق گالوانیزه در بازار و کمبود ورق سرد شده است.
 • بازار ورق مصر
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۲۱ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- پس از آن که تولید کارخانه ها از سر گرفته شد و شرکت ها مشغول به کار شدند، ظاهرا بازار ورق مصر به حالت نرمال باز می گردد. به هر حال تجار مصری سعی دارند تا زمانی که نرخ پوند مصر نسبت به دلار مشخص شود سفارشی برای واردات ندهند. البته هنوز حمل و نقل فولاد در داخل مصرنیز مشکلاتی دارد چون ارتش همه کامیون ها را با دقت بازرسی می کند.
 • کاهش قیمت قراضه در روتردام
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۲۱ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- تجار قراضه در شمال اروپا اظهار داشته اند که بازار قراضه صادراتی بسیار آرام است. ترکیه که یکی از محرک های اصلی بازار قراضه می باشد با توجه به مشخص نبودن وضعیت بازار در خاورمیانه و مصر سیاست انتظار را در پیش گرفته و در تلاش است تا قیمت این محصول را پایین بیاورد.
 • افزایش قیمت قراضه در روسیه
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۲۱ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت قراضه در بازار داخلی روسیه از ماه دسامبر تا کنون رشدی 10 درصدی را تجربه کرده است و پیش بینی می شود که با بازگشت خریداران قراضه در ترکیه به بازار در ماه مارس و افزایش تقاضای این محصول در بازار داخلی این کشور به منظور تکمیل موجودی، قیمت قراضه مجددا افزایش یابد.
 • بازار واردات بیلت در خاوردور در انتظار
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۲۱ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- حجم واردات بیلت در خاوردور پس از تعطیلات سال نو در چین هنوز زیاد بالا نرفته است. گزارش ها نشان می دهد که حجم عرضه بیلت وارداتی نیز پایین است.
 • نشانه های افت قیمت در مقاطع ایتالیا نمایان شد
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۲۱ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- از اواسط ژانویه تا هفته گذشته قیمت میلگرد در شمال ایتالیا کمی افت داشته و قیمت دیگر انواع مقاطع ثابت بوده است.
 • بازار قراضه
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۲۱ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت قراضه از اوج 520 دلار به 440 دلار در هر تن رسیده است و قیمت ورق گرم نیز صعودی است. خریداران نگرانند که روند بازار سال 2008 تکرار شود که قیمت ها پس از رسین به سقف سقوط نمود. بسیاری افت شدید قیمت قراضه را پیش بینی نموده اند که از طرفی می تواند تقاضای خرید را بالا ببرد.
 • غیبت تجار قراضه ترکیه از بازار و کاهش قیمت این محصول
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۲۱ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- تولید کنندگان فولاد در ترکیه هنوز وارد بازار خرید نشده اند و قیمت این محصول در بازارهای جهانی کاهش یافته است.