تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

جهان



 • ویلند پیش بینی می کند که تقاضا برای این فلز افزایش یابد
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۲۵ بهمن
  رویترز گزارش داد که شرکت آلمانی ویلند ورک(Wieland Werke )،یکی از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات مسی نیمه تمام انتظار دارد که در سال جاری دست کم معادل 400 هزار تن خریداری شده در سالهای 2008 و 2009 خرید کند.
 • افزایش قیمت قراضه در روسیه
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۲۵ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت قراضه در روسیه از اواخر ماه دسامبر تا کنون به دلیل شرایط بد آب و هوایی که منجر به کاهش عرضه این محصول شده 10 درصد افزایش یافته است.
 • رشد هزینه تولید محرک اصلی افزایش قیمت فولاد
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۲۵ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- گزارش ها نشان می دهد که متوسط قیمت محصولات فولادی در کشورهای بی آر آی سی ( برزیل، روسیه، هند و چین) 3 درصد افزایش یافته است. به دلیل افزایش هزینه تولید، احتمال رشد بیشتر قیمت ها در ماه فوریه وجود دارد.
 • کاهش ساخت و سازها در قطر با افزایش قیمت فولاد
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۲۵ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- یکی از مقامات ارشد قطر اظهار داشته است که رشد سریع قیمت محصولات فولادی می تواند ساخت پروژه های کنونی را به تعویق بیاندازد و یا حتی منجر به متوقف شدن ساخت آنها شود.
 • قیمت ورق در انگلیس رو به بالا اما تقاضا پایین
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۲۵ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت پیشنهادی ورق در انگلیس افزایش یافته اما تمایل تجار برای خرید ورق گران قیمت در فصل دوم پایین است.
 • قیمت فولاد در دنیا رو به کاهش
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۲۵ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت قراضه میدوست طی هفته گذشته 20 دلار هر تن کاهش یافته است به همین دلیل پیش بینی می شود که عمر بالای قیمت ورق در آمریکا کوتاه باشد. قیمت ورق در اروپا همچنان صعودی است و احتمال کاهش قیمت در این منطقه حداقل تا چند هفته آینده ضعیف است. در حال حاضر کارخانه های اروپایی قیمت 900 دلار هر تن را برای ورق گرم در فصل دوم پیشنهاد می دهند.
 • سياست‌هاي انقباضي چين و كاهش تقاضا در بازار فلزات اساسي
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۲۵ بهمن
  پیمان ارمغان- هفته پیش اکثر فلزات اساسی تا اواخر هفته روند نزولی در پیش گرفته بودند؛ هر چند که در آخر هفته و با انتشار خبر استعفاي مبارک و پایداری نسبی اوضاع در مصر شاهد رشد اندک فلزات اساسی بودیم. با وجود آنكه در این برهه از زمان ناآرامی‌های سیاسی که می‌‌تواند بر اقتصاد جهان تاثیرگذار باشد بر روند قیمتی اقلام بازار کالا اثرگذار است، اما به نظر این تاثیر مقطعی و کم عمق خواهد بود.
 • بهبود مجدد بازار میلگرد ترکیه
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۲۴ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- اوایل هفته گذشته میلگرد در ترکیه در قیمت 640 تا 650 دلار هر تن معامله می شد اما در حال حاضر بازار این محصول در این کشور بهبود یافته و قیمت پیشنهادی میلگرد به 660 تا 670 دلار هر تن رسیده است. از آنجایی که وضعیت بازار میلگرد در ماه مارس بهتر خواهد شد، احتمال افت قیمت این محصول ضعیف است.
 • ناآرامی های خاور میانه و کاهش صادرات بیلت ترکیه
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۲۴ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- صادرات بیلت ترکیه در ماه ژانویه نسبت به 323 هزار تن دسامبر افت شدیدی داشته به 126 هزار تن رسید.
 • کاهش قیمت قراضه صادراتی در ژاپن
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۲۴ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- بالاترین قیمت پیشنهادی خرید قراضه سنگین کلاس 2 صادراتی برای ماه آینده در مزایده اخیر کانتو تتسوگین که در روز 10 فوریه انجام شد افتی یک دلار و 60 سنتی را در هر تن نسبت به ماه ژانویه تجربه کرده است.