تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

جهان • کاهش قیمت قراضه حاصل از اوراق کشتی
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۷ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت قراضه حاصل از اوراق کشتی پس از کاهش قیمت قراضه وارداتی، طی هفته گذشته 50 تا 60 دلار هر تن پایین آمد و به 430 تا 435 دلار هر تن رسید.
 • افزایش قیمت قراضه در شرق چین
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۷ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- برخی تجار قراضه در چین پس از تعطیلات سال نو فعالیت خود را آغاز نموده اند و در این بین برخی فولاد سازان قیمت خرید قراضه را بالا بردند تا بتوانند قراضه بیشتری تهیه کنند.
 • بازار مقاطع ایتالیا در سکوت
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۷ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- بازار مقاطع ایتالیا در سکوت است و خریداران با توجه به این که موجودی کافی در دست دارند، در انتظارند تا روند آینده بازار روشن تر شود. آن ها منتظرند تا ببینند که قیمت ها باز بالا می رود یا با توجه به افت قیمت قراضه نزولی خواهد بود.
 • اطلاعات مالی مس شرکت ریو تینتو توسط واحد تجاری آن منتشر شد
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۷ بهمن
  درآمدهای اولیه مس این گروه به 2534 میلیون دلار رسید که عمدتاً به دلیل قیمتهای بالاتر، حدود 35 درصد نسبت به سال 2009 افزایش داشت.
 • شرکت معدنکاری مس قزاق مس به دنبال 6 بیلیون دلار سرمایه گذاری
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۷ بهمن
  شرکت معدنکاری مس قزاق مس در صدد است در طول سه تا چهار سال آینده برای ارتقا کارخانه ها و توسعه پروژه های انرژی و معدنکاری خود حدود 6 بیلیون دلار سرمایه گذاری کند.
 • ثبات کرایه حمل کشتی ها راهکار جدید چینی ها برای پایین آوردن هزینه تولید
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۲۶ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- به منظور پایین آوردن هزینه تولید، فولادسازان چینی در مذاکرات تعیین قمیت سنگ آهن با شرکت های معدنی به دنبال ثابت نگاه داشتن کرایه حمل کشتی ها هستند.
 • بازار سنگ آهن
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۲۶ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- شاخص قیمت های سنگ آهن باز هم افزایش یافتند چرا که چین بزرگترین مصرف کننده سنگ آهن به خرید محصولات فولادی ادامه داده و در انتظار افزایش تقاضا است.
 • بازار قراضه چین
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۲۶ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- بازار قراضه چین به تدریج پر جنب و جوش می شود. پس از تعطیلات تجار قراضه به دنبال بالا بردن قیمت ها هستند. فولاد سازان هنوز در حال بررسی اوضاع بازار محصولات فولادی و مواد اولیه می باشند.
 • کاهش قیمت قراضه در آمریکا
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۲۶ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت قراضه خرد شده در آمریکا طی هفته گذشته 3 دلار هر لانگ تن کاهش یافته و به 453 دلار هر لانگ تن همراه با هزینه حمل رسیده است. قیمت این محصول همچنین افتی 23 دلاری را در هر لانگ تن نسبت به 4 هفته گذشته تجربه کرده است.
 • کاهش قیمت قراضه در آلمان
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۲۶ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت قراضه در آلمان به طور متوسط 30 تا 40 یورو هر تن کاهش یافته است. در برخی موارد قیمت قراضه در این کشور افتی 60 یورویی را نیز در هر تن تجربه کرده است.