تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

جهان • روسیه: احتمال اعمال تعرفه ضد دامپینگ بر ورق رنگی چین
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۲۸ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- وزارت صنایع روسیه پس از دریافت شکایات چند کارخانه، اخیرا در حال بررسی اعمال تعرفه ضد دامپینگ بر ورق رنگی وارداتی از چین است. البته تجار روس در این زمینه نظرات متفاوتی دارند.
 • بازار چین با کمبود جدی ورق گرم مواجه می شود؟
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۲۸ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- برخی از کارخانه های لیدر در چین اخیرا اعلام کرده اند احتمالا در فوریه و مارس مجبورند تولید را به دلیل تعمیرات و اختلال در خطوط تولید کاهش دهند. مجموع افت تولید این 6 کارخانه در مدت تعیین شده یک میلیون و 380 هزار تن ورق گرم خواهد بود.
 • بازار آرام فولاد در امارات
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۲۸ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- ناآرامی های سیاسی در منطقه خلیج فارس منجر به کاهش حجم معاملات شده است. تنش های اخیر در مصر بر کشورهای همسایه نیز تاثیر گذاشته و خریداران سیاست انتظار را در پیش گرفته اند.
 • آخرین تحولات بازار سنگ آهن
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۷ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- شاخص قیمت های سنگ آهن باز هم رکورد شکستند و در بازار نقدی نیز قیمت پیشنهادی سنگ آهن هند از 200 دلار گذشت.
 • رشد قیمت سنگ آهن در بازار داخلی چین
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۷ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت سنگ آهن در بازار داخلی شمال چین روندی صعودی داشته است. رشد قیمت های پیشنهادی حاکی از آن است که تجار به بازار باز گشته اند و انتظار دارند تقاضای کارخانه ها در فصل بهار بالا باشد.
 • چشم انداز بازار سنگ آهن از نظر ریو تینتو
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۷ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- مقامات ریو تینتو انتظار دارند قیمت سنگ آهن طی 2 تا 5 سال آینده با افزایش عرضه این ماده اولیه کاهش یابد.
 • بازار قراضه سی آی اس
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۷ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- بازار صادرات برای عرضه کنندگان قراضه روسیه و اوکراین سوددهی خود را کاملا از دست داده است. 5 هفته متوالی است که قیمت قراضه در بازار ترکیه نزولی است و آینده بازار در ابهام است.
 • بازار قراضه ایتالیا رو به بهبود
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۷ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- انتظار می رود تقاضا و همچنین قیمت قراضه در هفته های آتی در ایتالیا بالا برود. چرا که فولاد سازان باید موجودی را بالا ببرند تا تولید را افزایش دهند.
 • افت چشمگیر قیمت قراضه
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۷ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- با توجه به آخرین شاخص قیمت های استیل ایندکس، هفته گذشته قیمت قراضه وارداتی در ترکیه افت شدید داشت.
 • بازار ذغال سنگ
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۷ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت ذغال سنگ سخت استرالیا طی دو هفته گذشته نزولی بوده است. گزارش ها نشان می دهد که ذغال سنگ استرالیا طی هفته منتهی به 11 فوریه در قیمت 318 دلار هر تن به فروش رفته است که افتی 1/2 درصدی را نسبت به قیمت 325 دلار هر تن طی هفته پیش از آن نشان می دهد.