تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

جهان • ثبات قیمت ورق تخت در چین
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- به رغم کاهش قیمت ورق گرم در چین، قیمت ورق تخت در این کشور ثابت بوده است.
 • بازار فولاد جهان در چه حال است
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- محدودیت عرضه برزیل، استرالیا و هند موجب شد تا شاخص قیمت سنگ آهن استیل ایندکس هفته گذشته رکوردهای جدید کسب کند و چه بسا بالاتر نیز برود. انتظار می رود قیمت قراردادی فصل دوم 15 تا 20 درصد افزایش یابد و فشار بر کارخانه های چینی کوچک که از بازار نقدی خرید می کنند نیز افزایش یافته است.
 • آیا قیمت ورق در آمریکا همچنان صعودی خواهد بود؟
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- برخی از کارخانه ها در آمریکا به صورت غیر رسمی قیمت فروش ورق خود را بالا برده اند. در این میان کارخانه ان ال ام کا و دوفرکو قیمت ورق گرم خود را 50 دلار هر شورت تن افزایش داده و به 900 دلار هر شورت تن رسانده اند. اما هنوز این قیمت را به صورت رسمی اعلام نکرده اند. برخی از خریداران نیز اظهار داشته اند که امکان خرید این محصول در قیمت های پایین تر از این کارخانه وجود دارد.
 • احتمال دشوارتر شدن واردات ورق تخت چین در آمریکا
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- کارخانه ها در آمریکا یک قدم به اعمال تعرفه آنتی دامپینگ واردات انواع ورق تخت از چین نزدیک شده اند.
 • کاهش واردات ورق گرم در هنگ کنگ
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- در پی افزایش قیمت پیشنهادی ورق گرم صادراتی کارخانه ها در آسیا از جمله چین و تایوان، تجار این محصول در هنگ کنگ واردات خود را کاهش داده اند. قیمت پیشنهادی ورق گرم صادراتی چین و تایوان برای تحویل در ماه آوریل، طی هفته گذشته در حدود 800 تا 820 دلار هر تن سی اف آر هنگ کنگ بود که رشدی 80 تا 90 دلاری را در هر تن نسبت به قیمت این محصول پیش از تعطیلات سال نو در چین نشان می دهد.
 • افزایش قیمت ورق در شرق آسیا
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت پیشنهادی ورق سرد کارخانه ها در تایوان، کره و چین رشدی 50 تا 70 دلاری را در هر تن در مقایسه با اواخر ماه ژانویه تجربه کرده است. کارخانه ها در تایوان خواستار فروش ورق سرد ضخامت 1 میلیمتر فول هارد در قیمت 870 دلار هر تن فوب و ورق گالوانیزه گرم در قیمت 1050 دلار هر تن فوب هستند.
 • قیمت ورق تخت در ایتالیا افزایش می یابد؟
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت ورق تخت در بازار ایتالیا پس از افزایش 150 یورویی دو ماه اخیر به ثبات رسیده است. در حال حاضر بازار هنوز افزایش قیمت ها را کاملا نپذیرفته از این رو قیمت ها در سطوح اخیر ثابت مانده است.
 • قیمت مفتول صادراتی چین رو به بالا
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۲۸ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت مفتول صادراتی چین پس از تعطیلات سال نو چین 40 دلار رشد داشته چرا که قیمت های بازار داخلی صعودی بوده است.
 • افزایش امید به بهبود بازار بیلت صادراتی سی آی اس
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۲۸ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- هفته اخیر قیمت بیلت صادراتی سی آی اس تغییر چندانی نکرده ولی بازار هفته های آتی روشن است. در حالی که قیمت قراضه در ترکیه و اروپا دو هفته ای است که نزولی است قیمت قراضه در روسیه و اوکراین رشد نموده است.
 • شرایط نا مساعد جوی و رشد قیمت قراضه در جنوب چین
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۲۸ بهمن
  مرکز خدمات فولاد ایران- شرایط نا مساعد جوی موجب شده قیمت قراضه در جنوب چین باز هم صعودی گردد. قیمت خرید قراضه در این منطقه به 548 دلار با 17 درصد مالیات بر ارزش افزوده رسیده که به تازگی 15 دلار رشد داشته است.