تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

جهان • بی اچ پی و فروش ماهانه زغال سنگ
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- شرکت معدنی بی اچ پی در نظر دارد تا از ماه آوریل قراردادهای فصلی زغال سنگ را با قراردادهای ماهانه جایگزین کند.
 • احتمال افزایش قیمت قراردادی زغال سنگ
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- کارخانه ها در آسیا مذاکرات خود را با تولیدکنندگان زغال سنگ برای تعیین قیمت این محصول آغاز کرده اند و پیش بینی می شود که قیمت زغال سنگ به دلیل وقوع سیل اخیر در استرالیا، جنوب آفریقا، اندونزی و کلمبیا که منجر به کاهش موجودی این محصول شده است، 36 درصد افزایش یابد.
 • افزایش قیمت قراردادهای فصلی سنگ آهن
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- شرکت معدنی بی اچ پی قیمت سنگ آهن خود را برای تحویل در ماه مارس 13 دلار هر تن نسبت به ماه ژانویه بالا برده و به 168 دلار هر تن فوب رسانده است. با احتساب کرایه حمل 7 دلار هر تن از استرالیا به چین، قیمت سی اف آر این محصول 175 دلار هر تن خواهد بود.
 • بازار بیلت در چه حال است
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت بیلت دریای سیاه هفته گذشته افزایش یافت و انتظار می رود بازهم بالا برود چرا که تقاضا به شرایط نرمال باز گشته و نگرانی ها نسبت به ناامنی های سیاسی خاور میانه همچنان بالاست. فروشنده ها قیمت پیشنهادی را 10 تا 20 دلار افزایش داده اند ولی معامله ها محدود بوده است.
 • توکیو استیل قیمت قراضه را بالا برد
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- کارخانه توکیو استیل قیمت خرید قراضه خود را از روز 18 فوریه مجددا 12 تا 18 دلار هر تن افزایش داد. این سومین بار است که این کارخانه قیمت خرید خود را طی هفته گذشته بالا برده است.
 • تنش های سیاسی و رکود بازار فولاد
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت میلگرد در شمال آفریقا از اواخر ماه ژانویه تا کنون به دلیل کاهش قیمت قراضه در بازارهای بین المللی و ناآرامی های سیاسی در این منطقه 20 تا 40 دلار هر تن پایین آمده است.
 • افت قیمت مقاطع در بازار چین
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- افت تقاضا و کاهش حجم معاملات موجب شد تا قیمت مقاطع در بازار شانگهای کاهش یابد. در حالی که پس از تعطیلات سال نو، از 9 فوریه قیمت 15 دلار افزایش یافته بود، قیمت نبشی 2 تا 3 دلار کاهش یافته به 748 تا 750 دلار با 17 درصد مالیات بر ارزش افزوده رسید.
 • افزایش قیمت تیرآهن در چین
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- گزارش ها نشان می دهد که قیمت تیرآهن در چین پس از تعطیلات سال نو در این کشور افزایش یافته است. بالا بودن تقاضا و رشد قیمت درب کارخانه این محصول دلیل اصلی افزایش قیمت تیرآهن می باشد.
 • احتمال افزایش تولید فولاد خام چین در سال 2011
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- بنا به گزارش وزارت صنایع و اطلاعات چین پیش بینی می شود که در سال 2011 در حدود 660 میلیون تن فولاد خام در این کشور تولید شود.
 • قیمت ورق سرد چین هم پایین آمد
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت ورق گرم در بازار داخلی چین روز 17 فوریه مجددا کاهش یافت. به دنبال این امر قیمت ورق سرد نیز در این کشور به دلیل مطلوب نبودن شرایط بازار، نزولی بوده است. قیمت ورق گرم در چین روز پنجشنبه 8 تا 12 دلار هر تن کاهش یافت. قیمت این محصول روز پیش از آن نیز 10 دلار هر تن پایین آمده بود.