تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

جهان • بازار بیلت جنوب شرق آسیا
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۴ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت پیشنهادی بیلت وارداتی در جنوب شرق آسیا 660 تا 680 دلار هر تن سی اف آر می باشد که حدود 10 دلار نسبت به هفته قبل افت داشته است.
 • افزایش تقاضای مقاطع ساختمانی در ترکیه
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۴ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- در حال حاضر سرانه مصرف فولاد در ترکیه 300 کیلوگرم می باشد اما پیش بینی می شود که این رقم تا سال 2015 به 380 کیلوگرم برسد.
 • افزایش قیمت ورق سرد وارداتی در چین
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۴ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- فولاد سازان آسیایی قیمت پیشنهادی ورق سرد صادراتی به هنگ کنگ، گوانجو و در کل جنوب چین را به دلیل افزایش هزینه تولید بالا برده اند. شایعه شده برخی از ژاپنی ها قصد دارند قیمت پیشنهادی ورق سرد را به 1100 دلار فوب تحویل آوریل افزایش دهند که معادل رشد 250 دلاری نسبت به قیمت های تحویل مارس است. قیمت های پیشنهادی ژاپن تا پایان فوریه اعلام خواهد شد.
 • آرامش میلگرد در عربستان
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۴ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- گزارش ها نشان می دهد که تقاضای میلگرد در عربستان طی هفته گذشته کاهش یافت و رشد قیمت این محصول در ماه فوریه نیز مورد قبول خریداران قرار نگرفت. البته پیش بینی می شود که سطح تقاضا در ماه مارس افزایش یابد.
 • بازار ورق امریکا
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۴ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت ورق تخت در بازار امریکا در حدود 1000 دلار در هر شورت تن فوب کارخانه است و بعید است تا یک ماه آینده کاهش قیمتی مشاهده شود.
 • ثبت رکورد جدید قیمت ورق در اروپا
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۴ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- آخرین شاخص قیمت ورق استیل ایندکس حاکی از آن است که قیمت ورق تخت در شمال اروپا از هفته گذشته به شدت افزایش داشته و به اوج یک سال گذشته رسید. قیمت ورق ترکیه با ثبات تر بود ولی قیمت صادراتی ورق گرم چین 8 درصد بالا رفته به 740 دلار فوب رسید.
 • بازار ورق گرم چین
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۴ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- اوایل هفته گذشته بازار ورق چین با ثبات بود و قیمت های صادراتی رو به افزایش بودند. ولی قیمت های نقدی ناگهان در حدود 23 دلار کاهش یافت چرا که تجار دریافتند که تقاضای کافی جهت حمایت از افزایش قیمت ماه مارس کارخانه ها و افزایش تولید وجود ندارد. قیمت نقدی سنگ آهن نیز آخر هفته نزولی بود.
 • تنش های مصر و تاثیر آن بر بازار خاور میانه
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۴ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- بازار میلگرد مصر به تدریج بهبود یافته و قیمت خرده فروشی در بازار داخلی 729 تا 747 دلار در هر تن می باشد.
 • موجودی فولاد چین رو به بالا
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۴ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- از اواخر دسامبر موجودی ورق گرم، سرد، تخت، میلگرد و مفتول در بازار چین صعودی بوده و ماه گذشته رشدی 11 درصدی داشته است.
 • بازار فولاد ترکیه
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۴ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- تولید کنندگان ورق در ترکیه ورق گرم را اخیرا 830 دلار عرضه نموده اند ولی کسی خرید نمی کند چون در انتظار کاهش قیمت هستند.