تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

جهان • بازار بیلت سی آی اس رو به بالا
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۴ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- روند نزولی قیمت بیلت صادراتی سی آی اس متوقف شده است که بهبود بازار مقاطع ترکیه در این بین کمک کننده بود. قیمت های پیشنهادی تولید مارس 10 تا 15 دلار بالا رفته و معاملاتی در 10 دلار بالاتر بسته شده است.
 • بازار قراضه امریکا تحت فشار
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۴ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- پس از آن که قیمت قراضه در بازار نقدی امریکا در ژانویه به اوج دو سال گذشته رسید، در فوریه روند قیمت ها بر عکس شد و به سطح قیمت دسامبر رسید. شاخص قیمت قراضه ام اس ای ( انجمن علم مدیریت امریکا) پس از آن که در ژانویه نسبت به دسامبر 18 تا 39 دلار در هر لانگ تن رشد داشت در فوریه 28 تا 41 دلار نسبت به ژانویه افت نمود. بیشترین کاهش قیمت در جنوب امریکا مشاهده شد. بیشترین افت قیمت نیز در قراضه صنعتی مشاهده شد که با 41 دلار کاهش به 475 دلار هر لانگ تن رسید. قراضه خرد شده 31 دلار نسبت به ژانویه افت داشت و 445 دلار هر لانگ تن ثبت شد. قراضه سنگین کلاس یک نیز با 28 دلار کاهش 409 دلار در هر لانگ تن ثبت شد. در شمال امریکا قیمت قراضه در فوریه 32 دلار و در جنوب 39 دلار هر لانگ تن نسبت به ژانویه ارزان تر شد.
 • مرکز خدمات فولاد ایران 15 / 08 / 1390
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۵ آبان
   مرکز خدمات فولاد ایران 15 / 08 / 1390

 • مرکز خدمات فولاد ایران 14 / 08 / 1390
  ۱۳۹۰ شنبه ۱۴ آبان
  مرکز خدمات فولاد ایران 14 / 08 / 1390
 • آیا شرکت های معدنی مجبور به کاهش تولید خواهند شد
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۹ آبان
   مرکز خدمات فولاد ایران- خبر ها حاکی از آن است که روند نزولی قیمت سنگ آهن شاید موجب شود شرکت های معدنی مجبور شوند تولید را کاهش دهند. شرکت معدنی واله معتقد است افت قیمت سنگ آهن موجب شده اخیرا قیمت آن به هزینه تولید عرضه کنندگان کوچک نزدیک شود که بر بازار عرضه تاثیر سوء خواهد گذاشت.

 • افزایش سرعت روند نزولی سنگ آهن
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۹ آبان
   مرکز خدمات فولاد ایران- شرکت معدنی ریو تینتو اظهار داشته علی رغم رکود بازار تقاضای سنگ آهن از بین نرفته و افت قیمت موجب شده نگاه ها به سمت روش های قیمت گذاری کوتاه مدت بیشتر شود. 

 • بازار بیلت چین در نوسان
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۹ آبان
   مرکز خدمات فولاد ایران- بازار بیلت چین همچنان نوساناتی جزیی دارد و  قیمت درب کارخانه بیلت سایز 150 میلیمتر، با 3 دلار رشد به 599 دلار هر تن با 17 درصد مالیات بر ارزش افزوده رسیده است.

 • بازار میلگرد ترکیه و استقبال عراق
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۹ آبان
   مرکز خدمات فولاد ایران- هفته گذشته ترک ها در نقاط جنوبی این کشور میلگرد خود را در 680 تا 695 دلار درب کارخانه به عراق صادر نمودند چرا که عراقی ها پس از چند هفته، خرید ها را افزایش دادند.

 • بازار میلگرد اسپانیا نزولی
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۹ آبان
   مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت میلگرد در بازار داخلی اسپانیا نزولی و 530 تا 540 یورو شنیده شده است در حالی که 10 روز قبل قیمت  10 تا 20 دلار بالاتر بود.

 • بازار فولاد مصر در رکود
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۹ آبان
   مرکز خدمات فولاد ایران- بازار ورق مصر هنوز در رکود است چرا که مصرف کننده های نهایی تقاضا ندارند. سه هفته اخیر کارخانه اِز استیل قیمت عرضه به بازار داخلی را 44 دلار کاهش داده است. قیمت ورق گرم نوامبر 703 دلار در هر تن درب کارخانه است.