تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

جهان • بازار قراضه و بیلت جهان در ماه فوریه
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۸ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- در ماه فوریه حجم معاملات قراضه در اروپا و هند افت داشت. قیمت فروش در بازار داخلی امریکا نیز کاهش یافت که علت آن کاهش خرید فولاد سازان داخلی بود. چون در ماه ژانویه خرید زیادی انجام داده بودند.
 • افزایش قیمت زغال سنگ در چین به دلیل کاهش تولید
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۸ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- ظرفیت تولید زغال سنگ در منطقه شانکسی در شمال چین که بزرگترین تولیدکننده این محصول در این کشور می باشد، طی دو ماه گذشته کاهش یافته است. به دنبال این امر عرضه زغال سنگ به بازار کاهش خواهد یافت و قیمت نقدی این محصول در چین رشد بیشتری را تجربه خواهد کرد.
 • افزایش قیمت فولاد در تایوان
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۸ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- چاینا استیل تایوان اعلام نموده که قصد دارد قیمت های داخلی آوریل و می را به طور متوسط 12 درصد یا به عبارتی 94 دلار بالا ببرد چرا که قیمت سنگ آهن افزایش یافته و قیمت های جهانی فولاد رشد داشته است.
 • کاهش صادرات مقاطع سی آی اس
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۸ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- صادرکنندگان مقاطع در سی آی اس در تلاش اند تا صادرات این محصول را بالا ببرند. از آنجایی که قیمت مقاطع در بازار های جهانی مدتی است که نزولی می باشد، کارخانه ها در سی آی اس موفق به فروش مقاطع ماه مارس خود نشده اند.
 • ترکیه به دنبال بازارهای جدیدی برای مقاطع
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۸ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- گزارش ها نشان می دهد که بازار صادرات مقاطعی چون نبشی و ناودانی در ترکیه به دلیل نا آرامی های اخیر در لیبی راکد است. به همین دلیل ترکیه ای ها به دنبال بازارهای جدیدی برای صادرات هستند. در حال حاضر قیمت پیشنهادی این محصولات به 720 تا 760 دلار هر تن فوب رسیده است.
 • خواب ديرهنگام زمستاني در بازار سنگ آهن
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۸ اسفند
  بازار سنگ‌آهن با توقف خرید چینی‌ها از اواخر هفته قبل به خواب رفت و اوج قیمت 200 دلاری چندان ماندگار نبود.
 • کسری تولید مس در یازده ماهه نخست سال 2010 به 400 هزار تن رسید
  ۱۳۸۹ شنبه ۷ اسفند
  بر اساس آخرین برآوردهای گروه مطالعات بین المللی مس، کسری تولید مس در دوره ژانویه-نوامبر سال 2010 به 400 هزار تن رسید.
 • چین مجاز به محدود سازی صادرات مواد اولیه نیست
  ۱۳۸۹ شنبه ۷ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران-پس از شکایات امریکا، اروپا، مکزیک و کانادا به سازمان تجارت جهانی در نوامبر 2009، حال این سازمان پس از بررسی اعلام نموده که چین هیچ حق قانونی در مورد محدود نمودن صادرات 9 ماده اولیه اصلی از جمله کک، روی و منگنز ندارد.
 • افزایش مجدد قیمت قراضه در ژاپن
  ۱۳۸۹ شنبه ۷ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران-اواخر هفته گذشته باز هم توکیو استیل قیمت خرید قراضه را 12 دلار بالا برد و این چهارمین افزایش قیمت خرید قراضه این کارخانه در ماه فوریه می باشد که در مجموع 30 تا 42 دلار بوده است.
 • چینی ها به دنبال کاهش وابستگی به واردات سنگ آهن
  ۱۳۸۹ شنبه ۷ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران-بر اساس طرح های دولت چین طی برنامه دوازهم 5 ساله توسعه این کشور در نظر دارد تا 45 درصد سنگ آهن مورد نیاز را در داخل تولید کرده و حجم واردات این محصول را نیز 50 درصد کاهش دهد.