تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

جهان • ثبات قیمت میلگرد در ترکیه به رغم ناآرامی های اخیر در شمال آفریقا
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۰ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- تولید کنندگان میلگرد در ترکیه اظهار داشته اند که چشم انداز بازار صادرات این کشور مطلوب به نظر می رسد و اظهار داشته اند که به رغم نا آرامی های اخیر در منطقه خاورمیانه، قیمت میلگرد آنها در 660 تا 670 دلار هر تن فوب ثابت خواهد بود.
 • افزایش قیمت ورق گرم صادراتی چین به ژاپن
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۰ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- کارخانه آنگانگ چین قیمت ورق گرم صادراتی خود به ژاپن را به دلیل افزایش قیمت مواد اولیه برای ماه آوریل 85 دلار هر تن بالا برده است. قیمت ورق گرم صادراتی کارخانه ها در چین به ژاپن از ماه دسامبر تا کنون 150 دلار هر تن افزایش یافته است.
 • بازار سنگ‌آهن از رونق افتاد
  قیمت سنگ‌آهن 4 درصد کاهش یافت
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۹ اسفند
  قيمت سنگ‌آهن در بازار اسپات پس از چندين هفته افزايش مستمر، در هفته مورد بررسي روند نزولي به خود گرفت. به گزارش سایت کارگزاری سی ولکس کالا به نقل از متال بولتن در هفته مزبور، بازار اسپات سنگ‌آهن بيش از همه تحت تاثير كاهش قابل توجه قيمت محصولات فولادي در بازار داخلي چين قرار داشته است.
 • قیمت سنگ آهن نزولی شد
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۸ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- آخرین شاخص قیمت استیل ایندکس حاکی از آن است که قیمت سنگ آهن خلوص 62 درصد از اوج قیمت هفته قبل پایین آمد. از نوامبر 2008 که استیل ایندکس به انتشار قیمت سنگ آهن پرداخت این قیمت بی سابقه بوده است.
 • ژاپنی ها قرارداد ماهانه زغال سنگ را نمی بندند
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۸ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- جی اف ای استیل ژاپن پیشنهاد شرکت معدنی بی اچ پی استرالیا را برای فروش زغال سنگ با قراردادهای ماهانه را رد کرده است چرا که این امر نوسان قیمت این محصول را بالا برده و پیش بینی روند آینده قیمت ها را دشوار می کند.
 • واله و قیمت قراردادی فصل دوم
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۸ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- شرکت معدنی واله برزیل اعلام نمود که قیمت قراردادی فصل دوم نسبت به سه ماه نخست سال 20 درصد افزایش می یابد.
 • احتمال کاهش قیمت سنگ آهن در چین
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۸ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- بنابر اظهار ات یکی از مقامات انجمن آهن و فولاد چین، بازار سنگ آهن در سال جاری با 70 میلیون تن مازاد ظرفیت روبرو خواهد بود و احتمالا قیمت سنگ آهن وارداتی نیز در ماه های مارس و آوریل کاهش خواهد یافت.
 • احتمال کاهش مجدد قیمت بیلت در چین
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۸ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت بیلت در شمال چین طی هفته گذشته همچنان نزولی بود. اگر چه قیمت این محصول روز پنج شنبه به ثبات رسید اما برخی از دست اندرکاران نسبت به ماندگار بودن این روند خوشبین نیستند.
 • اینفوماین گزارش داد:
  کاهش قیمت مس در هفته گذشته
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۸ اسفند
  قیمت مس در هفته گذشته از 4.44 دلار برای هر پوند به 4.3 دلار کاهش یافت.
 • اینفوماین اعلام کرد:
  روند قیمت آلومینیوم در هفته گذشته کاهشی بود
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۸ اسفند
  قیمت آلومینیوم در هفته گذشته از 1.14 دلار برای هر پوند به 1.13 دلار کاهش یافت.