تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

جهان • بازار بیلت سی آی اس در ماه مارس
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۰ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- شرایط بازار بیلت در منطقه دریای خزر مطلوب نیست. تجار بیلت در ایران خرید خود را از پایان سال مالی گذشته متوقف کرده اند. قیمت مقاطع در بازار داخلی به دلیل پایین بودن تقاضا در بخش ساختمانی کاهش یافته است. موجودی بیلت در بنادر شمالی ایران نیز بالاست و این امر منجر به کاهش قیمت فروش تجار شده است.
 • کاهش قیمت میلگرد در انگلیس
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۰ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت میلگرد در انگلیس به دلیل کاهش قیمت قراضه و بالا بودن قدرت رقابت میلگرد وارداتی، پایین آمده است.
 • آغاز مذاکرات شرکت های معدنی با فولاد سازان چینی
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۰ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- برخی خبر ها حاکی از آن است که شرکت های معدنی جهان مذاکرات مستقیم با فولاد سازان چینی را جهت تعیین قیمت سنگ آهن سال 2011 آغاز کرده اند و بر استفاده از قیمت گذاری وابسته به شاخص قیمت های ماهانه اصرار دارند.
 • ثبات قیمت قراضه در چین
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۰ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- با توجه به افزایش عرضه قراضه در شرق چین، قیمت این محصول در این منطقه طی هفته گذشته ثابت بوده است.
 • تولید مس نوردی ژاپن در ژانویه 1 درصد پایین آمد
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۰ اسفند
  تولید فرآورده های نوردی مسی ژاپن در ماه ژانویه با حدود 1.3 درصد افت نسبت به ماه مشابه در سال 2009 به 70339 تن کاهش یافت.
 • افت 4 درصدی واردات مس کنسانتره چین در ماه ژانویه
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۰ اسفند
  ایندیا اینفولاین گزارش داد که واردات مس کنسانتره چین در ماه ژانویه نسبت به ماه مشابه سال 2009 حدود 4.3 درصد افت کرد و به 571005 تن کاهش یافت.
 • شرکتهای کوچک مس کانادایی در اولویت خرید
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۰ اسفند
  رویترز گزارش داد که روند رو به رشد قیمتهای مس، با پشتوانه تقاضای صنعتی چین، فعالترین تولید کنندگان جهانی این فلز را ترغیب به خرید شرکتهای معدنکاری کوچکتری کرده است که قادر به ارتقاء بلادرنگ تولید خود باشند.
 • چینی ها مشتری جدید قراضه آمریکا
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۰ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- گزارش ها نشان می دهد که چینی ها مجددا به خرید قراضه از آمریکا روی آورده اند. اخیرا کارخانه شاگانگ سه محموله قراضه سنگین کلاس 1 و 2 آمریکا را در قیمت 495 دلار هر تن سی اف آر خریداری کرده است.
 • مشکلات کارخانه ها در سی آی اس برای صادرات ورق
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۰ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- تنش های سیاسی در منطقه خاورمیانه بر بازار صادرات ورق سی آی اس نیز تاثیر گذاشته است. قیمت ورق طی دو ماه گذشته به سرعت در حال افزایش بود اما در حال حاضر این روند متوقف شده است. با توجه به تفاوت 100 دلار هر تن قیمت پیشنهادی کارخانه ها در روسیه و اوکراین به نظر می رسد که تقاضای ورق صادراتی روسیه کاهش یافته است و کارخانه ها در این کشور ناچار به پایین آوردن قیمت ورق ماه مارس خود شده اند.
 • بازار سردرگم مقاطع در شمال غرب اروپا
  ۱۳۸۹ سه شنبه ۱۰ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- تولیدکنندگان مقاطع در شمال غرب اروپا هنوز نمی دانند که روند قیمت این محصول در ماه آوریل به چه صورتی خواهد بود. در صورتی که قیمت قراضه افزایش یابد، کارخانه ها پیش بینی می کنند که موفق به فروش در قیمت 963 دلار هر تن خواهند شد.