تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

جهان • افزایش صادرات زغال سنگ استرالیا در سال 2011
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۱۲ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- به رغم کاهش تولید زغال سنگ در استرالیا به دلیل وقوع سیل اخیر در این کشور پیش بینی می شود که در کل صادرات زغال سنگ این کشور در سال جاری رشدی 3 درصدی را تجربه کند.
 • بازار آشفته میلگرد در اسپانیا
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۱۲ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- اگرچه خریداران میلگرد در اسپانیا در مقابل رشد قیمت این محصول مقاومت می کنند اما عرضه کنندگان میلگرد در اسپانیا به دنبال بالا بردن قیمت این محصول هستند.
 • کاهش قیمت میلگرد در آلمان
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۱۲ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت میلگرد و مفتول مش سازی در آلمان طی ماه گذشته 30 یورو هر تن کاهش یافته و به 570 تا 590 یورو هر تن رسیده است. اما هنوز تقاضای خرید در این قیمت بالا نرفته است. با توجه به افت اخیر قیمت قراضه خریداران محتاطانه وارد بازار خرید می شوند.
 • احتمال ثبات قیمت قراضه در آمریکا
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۱۲ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- پیش بینی می شود که قیمت قراضه در ماه مارس در آمریکا ثابت بوده و قراضه خرد شده در قیمت 450 تا 455 دلار هرلانگ تن معامله شود.
 • بازار آرام ورق در ترکیه
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۱۲ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- تقاضای ورق در ترکیه پایین است و قیمت ها ثابت. اما گزارش ها نشان می دهد که تقاضای ورق در بخش اتومبیل سازی در این کشور در حد مطلوبی قرار دارد. این در حالی است که تجار و دیگر مصرف کننده های ورق در ترکیه سیاست انتظار را در پیش گرفته اند.
 • قیمت ورق در عربستان رو به بالا اما تقاضا پایین
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۱۲ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- کارخانه حدید سابیک عربستان قیمت ورق خود را برای تحویل در ماه مارس 50 دلار هر تن بالا برده است. اما گزارش ها نشان می دهد که سطح تقاضا در این کشور هنوز بالا نرفته است.
 • رشد قیمت اسلب و ورق در بازار‌های جهانی
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۱۲ اسفند
  گروه بورس كالا- بعد از مدت‌ها ثبات قیمت در بازار محصولات تخت شاهد رشد یکباره قیمت‌ها در بیشتر بازار‌ها بودیم؛ به طوری که این رشد از مواد اولیه شروع شده و در نهایت به انواع ورق سرایت کرد .
 • افزایش قیمت درب کارخانه و توقف روند نزولی بازار نقدی چین
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۱۱ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران-هفته گذشته فولاد سازان چینی علی رغم پایین بودن تقاضا که قیمت های نقدی را به رکود برد، قیمت های درب کارخانه را بالا بردند. قیمت ورق سرد تحویل مارس تا 40 دلار در هر تن درب کارخانه افزایش یافت و موجب توقف روند نزولی قیمت ها در بازار نقدی شد. تجار مطمئنند که با افزایش قیمت مواد اولیه باز هم قیمت ها بالا خواهد رفت.
 • افزایش قیمت مس پس از زلزله شیلی
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۱۱ اسفند
  علاوه بر رشد حدوداً 3 درصدی قیمت این فلز در آخرین نشست قبلی بورس مذکور است. بهای هر تن مس برای تحویل سه ماهه در بورس فلزات لندن در ساعت 3:46 ، با 45 دلار رشد به 9795 دلار رسید. قیمت این فلز در هفته گذشته به 9311 دلار سقوط کرده بود که کمترین رقم در حدود یک ماه گذشته به شمار می رفت.
 • افزایش تعرفه گمرکی صادرات سنگ آهن هند و تاثیر اندک آن بر بازار
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۱۱ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران-دولت هند تعرفه صادرات سنگ آهن خلوص بالا و کلوخه را به 20 درصد افزایش داد. و از طرفی تعرفه صادرات گندله را کاملا حذف نمود. قابل ذکر است که پیش از این تعرفه صادرات کلوخه و گندله 15 درصد و خلوص بالا 5 درصد بوده است.