تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

جهان • بازار آرام قراضه در ترکیه
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۰ فروردين
  مرکز خدمات فولاد ایران- بازار قراضه در ترکیه آرام است. واردات قراضه در این کشور طی دو هفته گذشته پایین بوده چرا که کارخانه ها محصولات مورد نیاز خود را اوایل ماه مارس خریداری کرده بودند.
 • زلزله ژاپن و تاثیر آن بر آلمانی ها
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۸ فروردين
  مرکز خدمات فولاد ایران- به نظر کارشناسان زلزله اخیر ژاپن ممکن است برای چندین ماه در تولید هزاران شرکت آلمانی اختلال ایجاد نماید. صنایعی که بیشترین آسیب را خواهند دید صنایع با تکنولوژی برتر، فولاد و خودرو سازی هستند. زمان می برد تا ژاپن زیر ساخت های صادرات خود را مجددا بازسازی نماید از این رو چندین ماه مشکلاتی اساسی در بخش عرضه خواهد شد.
 • چین محرک اصلی رشد تولید فولاد در جهان
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۸ فروردين
  مرکز خدمات فولاد ایران- انجمن جهانی آهن و فولاد اظهار داشته است که افزایش تولید فولاد در چین و کشورهای نوظهور دنیا در سال جاری محرک اصلی رشد تولید در جهان خواهد بود.
 • کاهش تعداد کارخانه های تولید فولاد در چین
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۸ فروردين
  مرکز خدمات فولاد ایران- چینی ها در سال 2010 در حدود 627 میلیون تن فولاد خام تولید کرده اند که رشدی 3/9 درصدی را نسبت به سال پیش از آن تجربه کرده است. پیش بینی می شود که تولید فولاد خام در این کشور طی سال جاری مجددا افزایش یافته و به 670 میلیون تن برسد.
 • سرمایه‌گذاری 9.5 میلیارد دلاری بزرگترین معدنکار جهان در استرالیا
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۸ فروردين
  بزرگترین شرکت معدنی جهان 9.5 میلیارد دلار در استرالیا سرمایه‌گذاری می‌کند.
 • کودلکو مس بیشتری را به ژاپن صادر خواهد کرد
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۸ فروردين
  یکی از مدیران ارشد کودلکو گفت که این مس اضافی که قرار است در طول ماههای آینده به ژاپن ارسال شود معادل حدوداً 1 درصد از تولید سالیانه این شرکت است. آقای رائول دو لا پیه د را، مدیر کل فروش مس کودلکو گفت که،" صادرات کاتد ما به ژاپن بین حدود 30 تا 40 درصد نسبت به ارقام سالیانه معمولی افزایش خواهد یافت.
 • تحلیلی بر زلزله ژاپن
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۸ فروردين
  از آنجایی که ژاپن یک دوره بازسازی را در پیش دارد که در طول تاریخ پرهزینه ترین نمونه می باشد، این امر موجب شده تا قیمت ها در بازار کالاهای اساسی تغییر کند و آینده قیمت کالاهایی چون کک، مس و چوب با خوش بینی توام باشد.
 • آخرین اخبار درباره ی صنایع ژاپن
  ۱۳۸۹ شنبه ۲۸ اسفند
  خبرگزاري آسوشيتدپرس گزارش داد كه توليد در شركت‌هاي خودروسازي ژاپن به زودي از سر گرفته مي‌شود.
 • معرفي تحسين شده‌ترين شركت‌هاي صنايع فلزي جهان در سال2011
  ۱۳۸۹ شنبه ۲۸ اسفند
  نشريه فورچون در تازه‌ترين گزارش خود به معرفي تحسين‌شده‌ترين شركت‌هاي صنايع فلزي جهان پرداخت.
 • ذخایر مس شانگهای به خاطر واردات بین 5000 تا 6000 تن افزایش یافت
  ۱۳۸۹ جمعه ۲۷ اسفند
  ذخائر مس در شانگهای ظاهراً در هفته جاری بین 5000 تا 6000 تن افزایش یافت، که نخستین رشد هفتگی پس از چهار هفته به شمار می رود و نشان دهنده صعود غیرمنتظره واردات ماه گذشته چین و کاهش تقاضا به خاطر تعطیلات است.