تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

جهان • کاهش قیمت بیلت کاردمیر ترکیه
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۵ فروردين
  مرکز خدمات فولاد ایران- کارخانه کاردمیر ترکیه بیلت خود را 635 تا 640 دلار درب کارخانه عرضه نمود. در حالی که قیمت های پیشنهادی دو هفته قبل 643 تا 648 دلار بود.
 • رکود بازار قراضه به دلیل تنش های سیاسی خاورمیانه
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۵ فروردين
  مرکز خدمات فولاد ایران- ناآرامی های سیاسی در منطقه خاورمیانه بر بازار قراضه در خاورمیانه تاثیر گذاشته است. با توجه به پایین بودن تقاضای محصولات تمام شده، خرید ترک ها نیز طی دو هفته گذشته کاهش یافته است.
 • کاهش قیمت قراضه در جنوب اروپا
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۵ فروردين
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت قراضه در جنوب اروپا از اواخر ماه فوریه تا کنون 20 تا 25 یورو هر تن کاهش یافته اما حجم واردات در این منطقه پایین بوده است.
 • بازار ورق گالوانیزه در جنوب اروپا تحت فشار افزایش واردات
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۵ فروردين
  مرکز خدمات فولاد ایران- با توجه به بالا بودن ارزش یورو در برابر دلار واردات ورق گالوانیزه در جنوب اروپا افزایش یافته و این امر کارخانه ها را در این منطقه تحت فشار قرار داده است. گزارش ها نشان می دهد که قیمت ها تقریبا ثابت بوده اما احتمال افت جزیی نرخ این محصول وجود دارد.
 • رکود بازار میلگرد و مفتول وارداتی در خاوردور
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۵ فروردين
  مرکز خدمات فولاد ایران- تقاضای واردات میلگرد و مفتول در خاوردور پایین است. عرضه کنندگان نیز تمایلی برای کاهش قیمت پیشنهادی خود را ندارند به همین دلیل بازار راکد است. ناآرامی های سیاسی در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا بازار خاوردور را نیز تحت تاثیر قرار داده است. پیش بینی می شود که قیمت مقاطع طی دو ماه آینده نزولی بوده اما پس از آن و با بهبود بازار افزایش یابد.
 • استخراج فراتر از برنامه پیش‌بینی شده در معدن مس میدوک
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۵ فروردين
  کارکنان مجتمع مس شهربابک با استخراج بیش از 21 میلیون تن ماده معدنی از معدن مس ‏میدوک موفق به ثبت رکوردهای جدید در تولید مواد معدنی، کنسانتره و مس آندی در سال 89 ‏شدند. ‏
 • کمبود مس جهان در سال 2010 : 305000 تن
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۰ فروردين
  گروه مطالعات بین المللی مس می گوید که کمبود مس جهانی در سال 2010 به 305000 تن رسید
 • پیش بینی فریپورت مک موران در مورد رشد تقاضای مس
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۰ فروردين
  رویترز گزارش داد که اقتصاد ایالات متحده سیر بهبود یکنواختی را در پیش گرفته و کمک می کند که که قیمتهای مس به اوجهایی بی سابقه دست یابند.
 • ثبات قیمت میلگرد در ژاپن
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۰ فروردين
  مرکز خدمات فولاد ایران- کارخانه کائویی استیل که بزرگترین تولید کننده میلگرد در ژاپن می باشد قیمت میلگرد خود را برای تحویل در ماه آوریل در 859 دلار هر تن ثابت نگاه داشته است. این در حالی است که یکی از کارخانه ها در شهر اوزاکا قیمت میلگرد خود را از ماه دسامبر تا کنون 183 دلار هر تن بالا برده است.
 • بازار میلگرد چین
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۰ فروردين
  مرکز خدمات فولاد ایران- این هفته در راستای امید به افزایش قیمت در بازار فیوچرز، قیمت میلگرد در چین بهبود داشت. برخی معتقدند افزایش قیمت بیشتر در راه است و به نظر برخی دیگر ممکن است این افزایش قیمت ها ماندگار نباشد و قبل از افزایش تقاضا قیمت ها باز هم نزولی گردد.