تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

جهان • بورس فلزات لندن گزارش داد: تنها آلومینیوم روند صعودی در پیش گرفت
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۸ ارديبهشت
  طی معاملات امروز بازار فلزات لندن مس با افت قیمت رو به رو شد و فروش نقدی این فلز نیز با هشت هزار و 50/455 دلار صورت گرفت.
 • کاهش قیمت ورق سرد در چین
  ۱۳۹۰ شنبه ۳ ارديبهشت
  هفته پیش قیمت ورق سرد در بازار داخلی چین 3 تا 5/4 دلار در هر تن در مقایسه با هفته ماقبل کاهش یافته است.
 • مصرف فولاد جهان 6 درصد بالا می‌رود
  ۱۳۹۰ شنبه ۳ ارديبهشت
  مرکز خدمات فولاد ایران - انجمن جهانی فولاد در آخرین گزارش خود برآورد کرده است مصرف فولاد جهان در سال 2011 معادل 9/5 درصد افزایش خواهد یافت در حالی که سال قبل 2/13 درصد رشد داشت.
 • قیمتهای مس به خاطر کسری بازار در سطح بالا باقی خواهند ماند
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۳۱ فروردين
  بی اس گزارش داد که به نظر نمی رسد تولیدکنندگان سیم و کابل مسی به علت کسری بازار این فلز بتوانند به این زودیها از قیمتهای بالای آن رها شوند.
 • افزایش تولید مس پالایش یافته و آلومینیوم چین در ماه مارس
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۹ فروردين
  رویترز گزارش داد که تولید مس پالایش یافته و آلومینیوم اولیه چین در ماه مارس سال جاری با ، به ترتیب، 23.7 درصد و 7.4 درصد رشد نسبت به ماه مارس سال گذشته روبرو شد و از لحاظ تولید ماهیانه بی سابقه بود.
 • کاهش قیمت آهن قراضه و شمش فولاد
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۹ فروردين
  بازار محصولات فولادی در هفته گذشته به‌رغم نوسانات هیجانی در بازار نفت و طلا بسیار آرام و بدون نوسان بود. این ثبات قیمت که در پی کمبود تقاضا به دنبال ناآرامی‌ها و تنش‌های سیاسی در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا به وجود آمد، با تشدید آن شدت یافته و از مواد اولیه تا محصول نهایی را شامل شده است به طوری که در اغلب بازار‌ها آهن قراضه ثابت و محصولاتی چون بیلت و میلگرد کاهش قیمت را تجربه کردند.
 • دماسنج قیمتی فولاد زیر نقطه صفر
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲۸ فروردين
  قیمت بیشتر محصولات فولادی در بازارهای جهانی طی هفته گذشته پایین آمد - ابهامات موجود دربازار، معامله گران را سردرگم کرده است -
 • پیش‌بینی رشد نرخ ورق با کاهش ناآرامی‌های سیاسی
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۲۳ فروردين
  قیمت محصولات فولادی در هفته گذشته در تعدادی از بازارهای عمده جهانی همراه با نوساناتی از روند تقریبا باثباتی برخوردار بوده است و در مجموع شرایط ضعیفی بر بازار جهانی محصولات فولادی تخت حاکم است.
 • چشم‌انداز بازار مس همچنان مثبت است
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۲ فروردين
  بازار مس از ماه جولای گذشته روند مثبتی داشته و کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند که این وضعیت تا سال آینده نیز ادامه داشته باشد، اما عوامل گوناگون اقتصادی می‌تواند مانع این پیشروی شود.
 • رشد4 درصدی قیمت سنگ آهن
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۱۸ فروردين
  در هفته مورد بررسی، قیمت معامله شده spot (نقدی _ تک محموله‌ای) سنگ آهن وارداتی چین از هند در هفته منتهی به یکم پس از مدت‌ها ثبات قیمت افزایش یافت.