تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

جهان • افت قیمت ورق سرد در چین
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۱۹ خرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- تداوم روند نزولی تقاضای ورق سرد در جنوب چین موجب شده بسیاری پیش بینی کنند که کارخانه های لیدر قیمت های جولای را کاهش خواهند داد.
 • کاهش واردات قراضه در ترکیه
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۱۹ خرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- بازار واردات قراضه در ترکیه آرام است و کارخانه ها در این کشور در انتظار مشخص شدن روند بازار میلگرد در داخل و خارج از این کشور هستند.
 • افزایش قیمت قراضه در امریکا
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۱۹ خرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت پایه قراضه خرد شده که برای تعیین پرمیم مقاطع و ورق تخت در بازار امریکا به کار می رود 15 دلار در هر لانگ تن بالا رفته است.
 • رشد قیمت بیلت در بازارهای جهانی
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۱۹ خرداد
  گروه بورس‌کالا- قیمت آهن قراضه و بیلت در مبادلات هفته منتهی به دوم ژوئن پس از چند هفته ثبات با افزایش قیمت مواجه شد. به طوری که در تازه‌ترین گزارش متال بولتن قیمت معاملاتی آهن قراضه HMS)1&2 80:20) درهفته مورد بررسی معادل 444-440 دلار/تن، فوب گزارش شده است، در حالی که قیمت هفته قبل معادل 427-424 دلار/تن، فوب‌روتردام بوده است. همچنین قیمت آهن قراضه HMS)1&2 70:30) و Shredded در هفته مزبور به ترتیب بالغ بر 434-430 دلار/تن و 449-445 دلار/تن، فوب روتردام گزارش شده است که در مقایسه با هفته گذشته بیش از 15دلار/تن رشد داشته است.
 • کاهش تقاضای میلگرد در ترکیه
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۸ خرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت میلگرد در ترکیه اخیرا بالا رفته بود اما در حال حاضر بازار این کشور آرام شده است. تجار ترکیه قیمت پیشنهادی خود را پایین آورده و به 909 تا 916 دلار هر تن همراه با 18 درصد مالیات ارزش افزوده رسانده اند. این در حالی است که کارخانه ها خواستار فروش در قیمت 938 تا 941 دلار هر تن هستند.
 • کاهش صادرات میلگرد ترکیه در ماه مه
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۸ خرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- صادرات میلگرد ترکیه در ماه مه افتی 17 درصدی را در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته تجربه کرده و به 559 هزار تن رسید. حجم صادرات میلگرد نسبت به ماه آوریل هم 21 درصد کاهش یافته بود.
 • رکود بازار مقاطع وارداتی جنوب شرق آسیا
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۸ خرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- تقاضای مقاطع وارداتی در جنوب شرق آسیا همچنان ضعیف است. از آنجایی که باران های موسمی این منطقه را در برگرفته انتظار می رود هفته آینده نیز این روند ادامه داشته باشد. قیت پیشنهادی میلگرد کره 730 دلار سی اف آر سنگاپور است و محصول ترکیه 750 تا 760 دلار سی اف آر می باشد. البته معامله ای در این قیمت ها شنیده نشده است. ماه گذشته محصول کره 700 تا 710 دلار سی اف آر معامله شده بود.
 • بازار میلگرد جنوب اروپا صعودی
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۸ خرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- اخیرا قیمت میلگرد در جنوب اروپا علی رغم نبود تقاضا بالا رفته است. پایه قیمت میلگرد در ایتالیا 300 تا 310 یورو است و قیمت صادراتی ایتالیا به 510 یورو رسیده است. تقاضای میلگرد در اسپانیا کم است و قیمت پایه میلگرد 285 تا 290 یورو می باشد در هر حال قیمت صادراتی این کشور 510 یورو هر تن فوب باقی مانده است.
 • افزایش قیمت قراضه در ترکیه و آمریکا
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۸ خرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- گزارش اخیر استیل ایندکس نشان می دهد که قیمت قراضه در بازار داخلی آمریکا نسبت به هفته قبل به شدت افزایش یافته است. قیمت قراضه وارداتی در ترکیه و هند هم در مقایسه با هفته گذشته بیشتر شده است.
 • بازار قراضه چین
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۸ خرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- فولادسازان لیدر شرق چین از اواخر هفته قبل شروع به افزایش قیمت خرید قراضه نموده اند. چرا که محدودیت عرضه آن ها را با مشکل مواجه ساخت. قیمت خرید قراضه سنگین در این منطقه بین 5 تا 8 دلار افزایش یافته به581 تا 591 دلار در هر تن با 17 درصد مالیات بر ارزش افزوده رسید.