تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

جهان • بازار ورق اروپا
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۲۴ خرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- افت تقاضا و سطح قیمت ها بازار ورق شمال غرب اروپا را نگران نموده است. ظاهرا کارخانه ها برای آن که فروش داشته باشند قیمت های پیشنهادی ورق گرم را به 530 تا 540 یورو درب کارخانه کاهش داده اند. پیش از این کارخانه ها سعی نمودند قیمت های جولای را بالا ببرند ولی موفق نشدند.
 • بازار ورق گرم در اسپانیا تحت فشار ورق ارزان قیمت وارداتی
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۲۴ خرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- حجم واردات ورق گرم در اسپانیا طی ماه جاری به دلیل پایین بودن تقاضا و بالا بودن موجودی این محصول در بنادر پایین بوده است.
 • فلز سرخ بار دیگر جهش قیمت دارد؟
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۲۴ خرداد
  پس از برجای گذاشتن رکورد قیمت در اوایل سال جاری، چشم‌انداز بلند مدت مس نامشخص است. اگرچه بسیاری از تحلیلگران هنوز دیدگاه مثبتی دارند، برخی تردیدهای به وجود آمده موجب ایجاد نگرانی در گروهی از آنها شده است.
 • گزارش هفتگی بازار فولاد- گزارش هفته 23 ( جهان )
  ۱۳۹۰ شنبه ۲۱ خرداد
  هفته گذشته بازار سنگ آهن در ثبات بود و امید به بهبود بازار افزایش یافت. قیمت نقدی سنگ آهن خلوص 5/63 درصد 179 تا 181 در هر تن بود. خرید چین روز جمعه بالا رفت ولی پس از آن چینی ها تا سه شنبه به تعطیلات رفتند. ظاهرا رسیدن قیمت نقدی به پایین ترین سطح دو ماه اخیر چینی ها را به بازار کشانده است. متوسط قیمت معاملات هفته گذشته 174 تا 175 دلار سی اف آر چین بود.
 • افزایش چشمگیر صادرات ورق گرم ترکیه
  ۱۳۹۰ شنبه ۲۱ خرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- در ماه مه سال جاری ترکیه 227 هزار تن ورق گرم صادر نمود که نسبت به مدت مشابه سال قبل 260 درصد رشد داشت. از طرفی درآمد حاصله از این حجم صادرات 170 میلیون و 300 هزار دلار بود که نسبت به ماه مه سال قبل 281 درصد بالا رفت.
 • بازار ورق مصر در انتظار بهبود تقاضا
  ۱۳۹۰ شنبه ۲۱ خرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- آخرین افزایش قیمت ورق گرم در مصر به افزایش تقاضا کمک نکرد ولی با توجه به این که اخیرا بازار این کشور آرام بوده انتظار می رود به زودی خرید ها افزایش یابد.
 • کاهش صادرات بیلت ترکیه
  ۱۳۹۰ شنبه ۲۱ خرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- صادرات بیلت ترکیه در ماه مه 6/46 درصد افت داشت و به 146 هزار تن رسید. در حالی که ماه آوریل این رقم 198 هزار تن بود. ظاهرا علت کاهش صادرات بیلت این بود که عرضه کننده ها به جای صادرات بیلت بخشی از آن را به میلگرد تبدیل نموده صادر می کردند.
 • رشد قیمت 4 فلز ، افت نرخ 3 فلز در بورس لندن
  ۱۳۹۰ شنبه ۲۱ خرداد
  گروه بورس جهانی – طی معاملات روز 9 ژوئن در بورس فلزات لندن، نرخ آلیاژآلومینیوم، آلومینیوم و مس ارزان شد اما قیمت قلع و نیکل و روی رشد کرد.
 • کاهش نرخ بیلت فولاد در معاملات بورس لندن
  ۱۳۹۰ شنبه ۲۱ خرداد
  گروه بورس جهانی- نرخ بیلت فولاد در معاملات روز 9 ژوئن نسبت به روز ماقبل آن کاهشی بود.
 • بورس لندن به دنبال انبار های جدید بیلت در ایتالیا
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۱۹ خرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- بورس فلزات لندن در تلاش است در حوزه مدیترانه علاوه بر ترکیه انبار های دیگری برای معاملات بیلت فراهم نماید. از این رو در تلاش است تا به زودی محل تحویل جدیدی در ایتالیا معرفی کند.