تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

جهان • کاهش بهای مس در بورس فلزات لندن
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۵ تير
  خرید نقدی مس در آخرین ساعات معاملاتی روز پنجشنبه در بورس لندن(دوم تیر ماه) با نرخ هشت هزار و 978 دلار بر تن معامله شد.
 • در معاملات بورس لندن رخ داد رشد نرخ مس، سرب و روی و افت آلیاژ آلومینیوم
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲ تير
  گروه بورس جهانی – روند قیمت فلزات در معاملات روز 21 ژوئن افزایشی بود. در این روز تنها آلیاژآلومینیوم با کاهش قیمت روبه رو شد و آلومینیوم، مس، سرب، نیکل، قلع و روی نسبت به معاملات روز ماقبل آن با افزایش نرخ روبه‌رو شدند.
 • رشد3/7 درصدی تولید فولاد خام جهان
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲ تير
  گروه بورس کالا - تولید فولاد خام جهان در 5 ماهه ابتدای سال جاری میلادی با رشد 3/7 درصدی به 629 میلیون و 591 هزار تن رسید. ایران با تولید 5 میلیون و 583 هزار تن فولاد و با رشد 13 درصدی بر رتبه 16 تولیدکنندگان فولاد جهان قرار گرفت.
 • تحولات بازار جهانی و داخلی فولاد
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲ تير
  مخالفت دولت‌های اروپایی با کمک مالی به یونان چالش جدی را پیش‌روی دولت یونان قرار داده است و احتمال می‌رود فشارها بر دولت پاپاندرو (نخست‌وزیر یونان) برای کاهش بودجه و خصوصی‌سازی شرکت‌های دولتی منجر به بحران سیاسی برای وی شود. ادامه بحران مالی یونان همچنان مانعی بر سر ثبات بازارهای اروپا خواهد ماند.
 • تولید کنندگان لوازم خانگی اروپا نگران افزایش قیمت فولاد
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- تولید کنندگان لوازم خانگی اروپا در حال مذاکره با فولادسازان برای قراردادهای فولاد نیمه دوم سال هستند و برخی نگران افزایش قیمت ها می باشند.
 • کاهش قیمت میلگرد در چین
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- کارخانه شاگانگ قیمت میلگرد و مفتول خود را برای تحویل در اواخر ماه ژوئن همگام با افت قیمت ها در بازار نقدی طی هفته گذشته کاهش داده است. پس از افت 12 دلار هر تن قیمت ها، قیمت میلگرد قطر 16 تا 25 میلیمتر و مفتول قطر 5/6 میلیمتر به 758 دلار هر تن همراه با 17 درصد مالیات ارزش افزوده رسیده است.
 • بورس فلزات لندن گزارش داد: قیمت مس از مرز 9 هزار دلار گذشت
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱ تير
  خرید نقدی مس در آخرین ساعات معاملاتی روز سه شنبه در بورس لندن(سی و یکم خرداد) با نرخ 9 هزار و 59 دلار بر تن معامله شد.
 • بازار قراضه چین
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت قراضه در شمال شرق چین هفته قبل به دلیل افت تقاضا و قیمت پایین محصولات فولادی کاهش یافت. قیمت قراضه در بازار این منطقه 5 تا 8 دلار طی سه روز گذشته پایین آمد و در حال حاضر 564 تا 579 دلار با 17 درصد مالیات بر ارزش افزوده است.
 • ثبات قیمت میلگرد در امارات
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲۹ خرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت میلگرد در بازار امارات از هفته گذشته تا کنون در 743 تا 762 دلار هر تن ثابت بوده است. از آنجایی که احتمال افزایش قیمت پیشنهادی کارخانه ها وجود دارد، عده ای از دست اندرکاران پیش بینی می کنند که قیمت ها در ماه جولای در همین حد باقی مانده و یا کمی افزایش یابد.
 • کارخانه‌های جهان در انتظار ثبات قیمت فولاد در آینده
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲۹ خرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- بنا به گزارش اخیر استیل ایندکس تعداد کارخانه‌هایی که در شمال آمریکا، اروپا و آسیا در انتظار ثبات قیمت‌ها طی سه ماه آینده هستند، نسبت به هفته گذشته افزایش یافته است.