تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

جهان • آخرین تحولات بازار فولاد ترکیه
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۵ تير
  حجم صادرات قراضه سنگین کلاس 1 و 2 از شمال اروپا به ترکیه افزایش یافته و نشانگر آن است که قیمت قراضه به آرامی رو به بالاست. محدودیت عرضه صادراتی از شمال اروپا به قیمت ها اجازه رشد داده است. هفته گذشته یک محموله قراضه 20-80 انگلیس 464 دلار سی اف آر ترکیه معامله شد. در حالی که یک هفته قبل قیمت 455 دلار در هر تن بود.
 • افزایش قیمت سنگ آهن نقدی در چین
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۴ تير
  قیمت سنگ آهن ریز دانه صادراتی هند در بازار اسپات چین با بهبود قیمت محصولات فولادی در بازار داخلی چین افزایش یافت.
 • رکود در بازار ورق سنگین فولادی در اروپا
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۴ تير
  با آغاز فصل گرما و تابستان در اروپا، بازار ورق سنگین فولادی رونق خود را از دست داده و کمتر خرید و فروشی صورت می گیرد.
 • افزایش واردات قراضه در ترکیه
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۴ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- کارخانه ها در ترکیه طی هفته گذشته وارد بازار خرید قراضه شده اند و واردات این محصول در این کشور بالا رفته است.
 • احتمال افزایش قیمت بیلت سی آی اس
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۴ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- علی رغم این که حجم خرید های قبل از ماه رمضان در بازار بیلت سی آی اس نا امید کننده بود، قیمت بیلت صادراتی ثابت مانده و امید است تا اواسط جولای افزایش یابد.
 • ثبات قیمت قراضه در امریکا
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۴ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- آخرین شاخص قیمت هفتگی استیل ایندکس حاکی از آن است که شاخص قیمت قراضه داخلی امریکا 2/0 درصد نسبت به هفته قبل افزایش یافت. شاخص قیمت قراضه وارداتی ترکیه نسبت به هفته قبل افت داشت و شاخص قیمت قراضه در هند ثابت بود.
 • بازار نبشی ترکیه در انتظار افزایش تقاضا
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۴ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت مقاطعی چون نبشی در ترکیه از اواسط ماه ژوئن تا کنون 6 دلار هر تن افزایش یافته است. البته سطح تقاضا پایین می باشد و قیمت صادراتی این محصول ثابت بوده است.
 • کاهش قیمت مفتول در ترکیه
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۴ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت مفتول مش سازی در ترکیه طی دو هفته گذشته کاهش یافته و به 750 تا 770 دلار هر تن رسیده است این در حالی است که برخی از کارخانه ها هنوز هم خواستار فروش در قیمت 800 تا 810 دلار هر تن درب کارخانه هستند.
 • کاهش قیمت میلگرد در چین
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۴ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- تولید کنندگان میلگرد در چین به دلیل پایین بودن تقاضا در ماه جولای و کاهش سطح خرید قیمت این محصول را کاهش داده اند.
 • احتیاط چاشنی معاملات فولاد منطقه یورو
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۳ تير
  بازار‌های جهانی فولاد در نیمه سال 2011 و با نزدیکی به ایام تعطیلات و برنامه‌های زمانبندی شده تعمیرات کارخانه فولاد ساز روی همرفته آرام است اما با همه این تفاسیر در سال جاری علائمی ‌از رکود اساسی در همه جای دنیا به چشم می‌خورد.