تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

جهان • بازار ورق امریکا
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۳ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- فولادسازان امریکایی ورق گرم را در بازار نقدی حدود 740 دلار هر شورت تن و ورق سرد را 840 تا 860 دلار هر شورت تن درب کارخانه عرضه می کنند.
 • افت قیمت ورق سرد در آلمان
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۳ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- بازار ورق سرد آلمان نزولی است. نبود تقاضا قیمت ها را پایین آورده است. کاهش تقاضا موجب رقابتی شدن قیمت ها شده و در 600 تا 650 یورو هر تن درب کارخانه معامله شنیده شده است.
 • بازار ورق تخت شرق آسیا در رکود
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۳ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- بین 4 تا 6 هفته اخیر قیمت ورق تخت صادراتی چین 20 تا 30 دلار در هر تن در شرق آسیا کاهش یافته چرا که بازار ورق منطقه در رکود است.
 • بازار ورق سی آی اس
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۳ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- در بازار ورق سی آی اس انتظار می ورد قیمت ورق گرم و سرد حداکثر تا ماه آینده افزایش یابد. افزایش قیمت در ماه رمضان و در زمان اوج تعطیلات تابستانی اروپا تا حدود زیادی به چین بستگی دارد که ظاهرا تولید فولاد آن بالا رفته است.
 • بازار فولاد چین در کوتاه مدت صعودی
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۳ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- افزایش تقاضا و کاهش موجودی ها بازار فولاد چین را به حرکت وا داشته است. گرچه ادامه این روند مشخص نیست، به نظر برخی از تحلیلگران ماندگاری بهبود بازار ممکن است چون پروژه های ساختمانی دولت به خوبی در حال کار است.
 • تعطیلی خطوط فرسوده فولاد در چین
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۳ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- دولت چین اهداف مورد نظر برای تعطیلی خطوط تولید فرسوده آهن و فولاد را تغییر داد. چرا که این کشور با شدیدترین کمبود برق سال های اخیر روبروست که از سال 2004 بی سابقه بوده است. طبق آمار جدید، امسال باید از خطوط تولید فرسوده سنگ آهن ظرفیتی معادل 31 میلیون و 220 هزار تن در سال تعطیل شود و 27 میلیون و 940 هزار تن در سال از خطوط تولید قدیمی فولاد منحل شود، که نسبت به آمار قبلی ماه مه به ترتیب 19 و 6 درصد افزایش یافته است.
 • حرکت اژد‌ها و تاثیرآن بر بازار فولاد
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۲۲ تير
  مصرف داخلی محصولات تخت در چین در ماه‌های تیر و مرداد کاهش می‌یابد. در سال‌های قبل، بازار داخلی چین در بخش مصرف روند ثابتی داشت و در تابستان شاهد افزایش تدریجی قیمت‌ها بودیم که علت این امرکاهش نیافتن شاخص‌های تولید در ماشین‌سازی، صنایع نفت و گاز و ساخت‌و‌ساز در سه ماهه اول سال‌های 2009 و 2010 میلادی بود. در سال جاری، آسیب‌های وارده بر صنایع مصرف‌کننده که ناشی از افزایش میزان تخفیف و گرانی نفت و بنزین بود، تاثیری منفی بر مصرف محصولات تخت در چین داشت.
 • بازار سنگ آهن
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۲۲ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- سه شرکت معدنی بزرگ دنیا در تلاشند با کنترل میزان معاملات سنگ آهن و از طریق برقراری مناقصه قیمت های بازار نقدی را بالا نگه دارند ازاین رو با توجه به روند نزولی بازارهای فولاد، حاشیه سود کارخانه ها را محدودتر می سازند.
 • بازار قراضه آسیا در چه حال است
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۲۲ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- بازار قراضه ترکیه رو به بهبود است که بهبود بازار بیلت و میلگرد داخلی کمک کننده بوده با این حال بازار صادرات خیلی قوی نیست. آخرین معامله در 480 دلار سی اف آر برای قراضه خرد شده شنیده شده است.
 • بازار فولاد چین
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۲۲ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- تقاضای پایین بازار های جهانی موجب شد تا صادرات محصولات فولادی چین در ماه ژوئن 10 درصد نسبت به ماه مه کاهش یابد. قابل ذکر است این سومین ماه متوالی است که صادرات فولاد چین کاهش یافته است.