تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

جهان • شروع تنزل قراضه در ژاپن
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۷ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران - با شروع سرویس کارخانجات کوچک در ژاپن تقاضای قراضه کاهش یافته و به همین علت قیمت قراضه در ژاپن روند نزولی در پیش گرفته است.
 • بازار آرام ورق در امارات
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۷ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران - حجم معاملات ورق در امارات با نزدیک شدن به ماه رمضان کاهش یافته است. به دنبال این امر قیمت ورق در بازار داخلی این کشور پایین آمده است.
 • عرضه و تقاضای فولاد به روایت فیچ
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۷ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران - بر اساس برآورد موسسه فیچ در نیمه دوم سال 2011 به علت تورم و عدم ثبات، عرضه و تقاضای فولاد کاهش خواهد یافت.
 • افزایش قیمت بیلت سی آی اس
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۷ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران - بازار بیلت سی آی اس ساکت است اما به علت افزایش قیمت انرژی از یک سو و تعطیلی موقت بعضی از کارخانجات کوچک قیمت ها رو به افزایش گذاشته است.
 • افزایش قیمت مقاطع در ترکیه
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۷ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران - کارخانه ها در ترکیه قیمت پیشنهادی مقاطعی چون نبشی و ناودانی صادراتی خود را نسبت به قیمت 760 تا 780 دلار هر تن بالا برده و به 790 تا 800 دلار هر تن فوب رسانده اند البته حجم صادرات پایین بوده است.
 • تحویل اولین محموله بیلت بورس لندن به انبار نیواورلئان
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۷ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران - بورس فلزات لندن اعلام کرده است که اولین محموله بیلت که شامل 3315 تن بیلت بوده وارد نیو اورلئان شده است. پس از شیکاگو و دیترویت، نیواورلئان سومین انبار بیلت تائید شده بورس لندن در آمریکا می باشد.
 • کاهش جزیی قیمت بیلت در شمال چین
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۷ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران - قیمت بیلت در شمال چین پس از پشت سر گذاشتن روند صعودی از اواخر ماه ژوئن تا کنون، کمی پایین آمده است. اما با توجه به پایین بودن موجودی انبارها و بالا بودن ظرفیت تولید برخی از کارخانه ها، احتمال افت شدید قیمت ها ضعیف است.
 • پایین بودن تقاضای میلگرد در امارات تا سپتامبر
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۷ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران - با کاهش فعالیت های ساختمانی در امارات به دلیل گرمای هوا، تقاضای میلگرد نیز در این کشور پایین آمده است. قیمت خرده فروشی میلگرد از هفته گذشته تا کنون در 735 دلار هر تن ثابت بوده و احتمال تغییر شرایط بازار تا اواخر ماه آگوست ضعیف است.
 • بازار سنگ آهن متاثر از حرکت بزرگان فولاد
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۷ تير
  طی هفته گذشته قیمت‌های نقدی سنگ آهن وارداتی چین در خرداد ماه هر تن 5 تا 8 دلار کاهش یافت. در بازار داخلی، قیمت کنسانتره سنگ آهن 66 درصد افت چشمگیری داشته است. در حالی که کنستانتره سنگ آهن 64 درصد هر تن 1 دلار افزایش یافته است.
 • موجودی پایین فولاد در امریکا
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۳ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- خریداران فولاد در امریکا همچنان موجودی پایینی دارند و اکثریت انتظار دارند فروش فولاد و میزان تولید طی شش ماه آتی افزایش یافته یا حداقل ثابت باشد. برخی معتقدند موجودی انبار ها هنوز بالاست و قصد دارند موجودی انبار ها را بیش از این کاهش دهند. 75 درصد از شرکت کنندگان در یک نظرسنجی معتقد بودند برای یک تا دو ماه موجودی دارند و مابقی برای کمتر از یک ماه موجودی داشتند.