تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

جهان • آیا آمار تولیدات چین واقعی است ؟
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۲۸ تير
  یک موسسه مشاوره در انگلستان اعلام داشته که تولید فولاد در چین بیش از آمار منتشر شده توسط دولت این کشور می باشد. بر اساس برآورد این موسسه چین در سال جاری بیش از 670 میلیون تن فولاد تولید خواهد کرد در حالی که آمارهای رسمی میزان تولید فولاد را 627 میلیون تن اعلام کرده است.
 • پیش بینی بهبود تقاضا در اروپا
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۲۸ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- اکثر توزیع کنندگان اروپایی پیش بینی می کنند برای ماههای آینده بازار فولاد در اروپا بهتر گردد.
 • افت مجدد قیمت ورق گرم در چین
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۲۸ تير
  قیمت ورق گرم در چین پس از پشت سر گذاشتن یک هفته روند صعودی مجددا روز جمعه کاهش یافت. از آنجایی که افزایش قمیت معاملات فیوچرز باعث رشد قیمت شده بود و نه تقاضا، احتمال افت قیمت این محصول در بازار وجود داشت. البته با توجه به پایین بودن موجودی انبارها، احتمال افت شدید قیمت ها ضعیف است.
 • بازار ورق گرم صادراتی ژاپن
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۲۸ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- اخیرا ژاپنی ها معاملات ورق گرم را با کشورهای خاورمیانه و آمریکای لاتین برای تحویل در ماه آگوست در قیمت 700 تا 730 دلار هر تن سی اند اف بسته اند که مشابه قیمت های جهانی می باشد.
 • تولید کنندگان میلگرد پاکستان به دنبال بیلت ارزان قیمت
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۲۸ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- تولید کنندگان میلگرد در پاکستان پیش بینی می کنند که بازار طی چند روز آینده پس از نا آرامی های سیاسی در این کشور که منجر به کاهش عرضه به بازار شده بود، به حال نرمال بازگردد. چشم انداز بازار میلگرد نیز طی 10 روز آینده مشخص خواهد شد.
 • بهبود بازار میلگرد و مفتول ترکیه
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۲۸ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت مفتول در بازار داخلی ترکیه نسبت به قیمت 750 دلار هر تن طی هفته گذشته افزایش یافته و به 800 تا 810 دلار هر تن درب کارخانه رسیده است اما هنوز سطح تقاضا در بازار بالا نرفته.
 • ثبات قیمت مقاطع در آمریکا در ماه آگوست
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۲۸ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت مقاطع در آمریکا پس از افزایش محصولات یو اس استیل برای ماه جولای کمی بالا رفته است. البته هنوز این قیمت ها به طور کامل مورد قبول دست اندرکاران قرار نگرفته است.
 • چین و ترکیه جلودار بهبود تقاضای میلگرد
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۲۸ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت قراضه و سنگ آهن در ترکیه و چین صعودی است چرا که تقاضای داخلی میلگرد بالاست. در هر دو کشور افزایش تقاضا تا حدودی به دلیل افزایش تقاضای خانه سازی است که به کمک رشد نقدینگی رخ داده است.
 • عقب نشینی بیلت در خاور دور
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۲۸ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران- بازار بیلت در خاوردور همچنان با تقاضای ضعیف روبروست. بیلت محصول ویتنام تحویل فیلیپین 660 دلار فروخته شده است شایعاتی در مورد 653 دلار هم شنیده شده. بیلت محصول روسیه تحویل فیلیپین 673 دلار و تحویل اندونزی 675 تا 680 دلار عرضه شده است. اکثر خریداران بخصوص تایلندی ها فشار می آورند تا بیلت را 5 تا 10 دلار ارزان تر خرید کنند.
 • بازار ورق در اروپای غربی
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۲۷ تير
  مرکز خدمات فولاد ایران - بازار ورق در اروپای غربی همچنان آرام باقی مانده است. ورق گرم کویل فوری 540 تا 560 یورو تحویل درب کارخانه پیشنهاد می شود. این در حالی است که همین محصول توسط کارخانجات جنوب اروپا ارزانتر ارائه می گردد.