تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

جهان • بازار ورق امریکا
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۳ مرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت ورق در امریکا به کف خود رسیده است. به طوری که قیمت ورق گرم از 890 دلار هر شورت تن آوریل به 700 دلار در هر شورت تن رسیده در حالیکه هزینه تولید نسبتا ثابت مانده است.
 • ادامه تنزل قیمت ورق گرم
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲ مرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- ورق گرم این هفته هم در چین رو به تنزل بود. علت اصلی آن ضعف تقاضاست متوسط قیمت ورق گرم برای نیمه دوم سال جاری 10 دلار کاهش یافت و به 724 دلار هر تن رسید.
 • رکود در اروپا، رونق تجارت فولاد
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲ مرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- با افزایش رکود در اروپا، تجار بزرگ برای کوتاه کردن زمان تحویل کالا به جای سفارش تولید به کارخانه ها به خرید از منابع موجود در بازار روی آورده اند این امر باعث رونق خرید و فروش فولاد در بین تجار اروپا شده است.
 • بدبینی نسبت به فصل سوم اروپا
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲ مرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- توزیع کننده های فولاد اروپا معتقدند که رکود فعلی بازار تنها یک رکود فصلی نیست و بدلیل مشکلات مالی تا اواخر فصل سوم امسال ( اوایل مهر ماه) ادامه خواهد داشت قیمت ها تا پایان تابستان همچنان پایین خواهد ماند ولی معلوم نیست بعد از تابستان وضع اصلاح شود.
 • افتتاح کارخانه تولید لوله مسی در کرمان توسط رییس جمهور ( گزارش تصویری )
  ۱۳۹۰ شنبه ۱ مرداد
  بهره برداری از کارخانه تولید لوله مسی یکی از طرحهای توسعه کارخانه مس شهید باهنر کرمان برای تولید سه هزار تن لوله با روش جدید و فناوری روز دنیا با حضور رییس جمهور در جاده باغین کرمان آغاز شد.
 • قراضه ابزار کلاهبرداری
  ۱۳۹۰ شنبه ۱ مرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- یک گروه کنترل کننده در لندن که پیگیری معاملات غیر قانونی را می نماید نسبت به معاملات غیر واقعی قراضه هشدار داد. کمیسیون خلاف های تجاری بخشی از اتاق بازرگانی جهانی است. این کمیسیون اعلام کرده که بعضی از معاملات مشکوک قراضه سنگین را کشف کرده است. بطور مثال در یکی از این معاملات یک محموله قراضه سنگین کانتینر شده از مقصد شمال ایتالیا برای یک خریدار در استرالیا به بنادر آسیا حمل شده است.
 • کاهش قیمت قراضه در آلمان
  ۱۳۹۰ شنبه ۱ مرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت قراضه ماه جولای در آلمان کاهش یافته البته میزان افت قیمت این محصول متفاوت بوده است. یکی از تجار در شمال آلمان قیمت قراردادهای قراضه را در ماه جاری 15 یورو هر تن پایین آورده است. بسته به منطقه و کارخانه قیمت قراضه در این کشور بین 5 تا 15 یورو هر تن کاهش یافته است.
 • افزایش اوراق کردن کشتی در ترکیه
  ۱۳۹۰ شنبه ۱ مرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- اوراق کنندگان کشتی در ترکیه امسال 210 کشتی را اوراق کردند و از آنها 390 هزار تن قراضه بدست آوردند در حالی که سال 2010، 423 هزار تن قراضه از این راه تامین شده بود.
 • بازار سنگ آهن
  ۱۳۹۰ شنبه ۱ مرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت نقدی سنگ آهن و بازار فیوچرز فولاد چین روز سه شنبه با ثبات بود چون خریداران علی رغم خوش بینی بازار به آینده دراز مدت، نسبت به ماندگاری رشد قیمت های اخیر تردید داشتند.
 • سردرگمی‌در بازار مس
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۳۰ تير
  در اوایل سال 2011 میلادی، قیمت مس برای مدت کوتاهی از پنج رقم فراتر رفته و در فروردین ماه، معاملات نقدی این فلز با ارزش در بازار رسمی‌بورس فلزات لندن به هر تن 10148 دلار رسید. در روزهای باقیمانده از سال قیمت این محصول عمدتا بین هر تن 9 هزار و 10 هزار دلار در نوسان بود.