تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

جهان • بورس فلزات لندن همراه با بورس های جهانی
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۶ مرداد
  طی معاملات روز پنجشنبه در بازار فلزات لندن، مس با کاهش قیمت رو به رو شد و فروش نقدی این فلز نیز با 9 هزار و 452 دلار صورت گرفت.
 • مرکز خدمات فولاد ایران 12 / 05 / 1390
  ۱۳۹۰ شنبه ۱۵ مرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- کارخانه حدید سابیک عربستان قیمت ورق گرم آگوست خود را کاهش داده است. قیمت جدید ورق گرم این کارخانه 760 دلار است که 40 دلار نسبت به جولای افت داشته و ورق سرد نیز با 20 دلار افت به 870 دلار رسیده است. قیمت پیشنهادی ورق گالوانیزه این کارخانه نیز 960 دلار است که 30 دلار کاهش داشته است.
 • مرکز خدمات فولاد ایران 13 / 05 / 1390
  ۱۳۹۰ شنبه ۱۵ مرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- محدودیت عرضه و انتظار حمایت قیمت فولاد چین از بازار مواد اولیه به رشد بازار نقدی سنگ آهن کمک نموده است. حمل دریایی سنگ آهن هند به دلیل باران های موسمی مختل شده و در ایالت کارناتاکا هنوز روند از سر گیری صادرات به کندی پیش می رود.
 • افت قیمت مس، نیکل و روی در معاملات بورس لندن
  ۱۳۹۰ شنبه ۱۵ مرداد
  گروه بورس جهانی - روند قیمت فلزات در معاملات روز 4 آگوست کاهشی بود. در این روز نرخ آلومینیوم، آلیاژآلومینیوم، مس، نیکل، سرب، قلع و روی نسبت به معاملات روز ماقبل آن با افت مواجه شد.
 • بازار آهن کم تحرک شد
  ۱۳۹۰ شنبه ۱۵ مرداد
  گروه بورس کالا – منیژه حیاتی: هفته گذشته رکود در معاملات بازار آهن به اوج خود رسید و رقابت فروشنده‌ها برای فروش کالاها منجر به کاهش قیمت‌ها در سطح محدود، اما متداومی شد که حتی توان بازارسازی تجار را نیز به شدت کاهش داد.
 • مرکز خدمات فولاد ایران 15 / 05 / 1390
  ۱۳۹۰ شنبه ۱۵ مرداد
  اخیرا ورق گرم چین 536 یورو تحویل اکتبر عرضه شده و ورق سرد و گالوانیزه به ترتیب 840 تا 850 دلار و 900 دلار سی اف آر می باشند. قیمت ورق گرم و گالواینزه ترکیه نیز همین طور است.
 • افت یک دلاری نرخ بیلت فولاد
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۲ مرداد
  گروه بورس جهانی- نرخ بیلت فولاد در معاملات روز یک آگوست نسبت به روز ماقبل آن کاهشی بود.
 • بورس لندن : رشد فلزات در نخستین روز آگوست
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۲ مرداد
  گروه بورس جهانی – معاملات یکم آگوست بورس فلزات لندن با رشد قیمت فلزات روبه‌رو شد و تنها نرخ آلیاژ آلومینیوم کاهش داشت.
 • بورس فلزات لندن گزارش داد: قیمت مس روند صعودی خود را ادامه داد
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۲ مرداد
  طی معاملات روز دوشنبه در بازار فلزات لندن، مس با افزایش قیمت رو به رو شد و فروش نقدی این فلز نیز با 9 هزار و 827 دلار صورت گرفت.
 • افزایش فعالیت تجار عراقی در بازار فولاد
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۱ مرداد
  تازه‌ترین گزارش‌ها از بازار عراق، سومین واردکننده بزرگ میلگرد در جهان حاکی از آن است که ورود انبار‌کنندگان کالای فولادی به عرصه خرید ذخیره‌سازی، این بازار را از سکوت خارج کرده است.