تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

جهان • کاهش قیمت کلیه فلزات غیرآهنی
  ۱۳۹۰ شنبه ۹ مهر
  گروه بورس جهانی – روند قیمت فلزات در معاملات روز بیست و نهم سپتامبر کاهشی بود. در این روز نرخ آلیاژآلومینیوم، آلومینیوم، مس، سرب، روی، نیکل و قلع نسبت به معاملات روز قبل آن با رشد مواجه شد.
 • بورس لندن : نوسان نرخ بیلت فولاد
  ۱۳۹۰ شنبه ۹ مهر
  گروه بورس جهانی- نرخ بیلت فولاد در معاملات روز بیست و نهم سپتامبر نسبت به روز قبل آن دچار نوسان شد.
 • بورس لندن ; نوسان نرخ بیلت فولاد
  ۱۳۹۰ شنبه ۱۲ شهريور
  گروه بورس جهانی- نرخ بیلت فولاد در معاملات روز یکم سپتامبر نسبت به روز ماقبل آن دچار نوسان شد.
 • رشد نرخ آلیاژآلومینیوم و سرب و افت مس و نیکل
  ۱۳۹۰ شنبه ۱۲ شهريور
  گروه بورس جهانی - روند قیمت فلزات در معاملات روز یکم سپتامبر دچار نوسان شد. در این روز نرخ آلومینیوم، نیکل، مس، قلع و روی نسبت به معاملات روز ماقبل آن با افت مواجه شد و تنها نرخ آلیاژآلومینیوم و سرب رشد داشت.
 • هند عامل افزایش بهای سنگ‌آهن در بازارهای چین
  ۱۳۹۰ شنبه ۱۲ شهريور
  با برنامه‌ریزی‌هایی که دولت هند انجام داده تصمیم گرفته تا تولید سنگ‌آهن را محدود کند، احتمال می‌رود که تداوم‌این موضوع باعث شود تا بهای سنگ‌آهن در بازارهای جهانی رشد دیگری را تجربه کند.
 • مرکز خدمات فولاد ایران 23 / 05 / 1390
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲۳ مرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- هنوز تجار و فولادسازان برای ورود به بازار سنگ آهن تردید دارند و روند قیمت را نزولی کرده اند. شاخص قیمت سنگ آهن خلوص 62 درصد پلاتس 25 سنت هر تن خشک افت نموده به 177 دلار و 25 سنت سی اف آر شمال چین رسید. که از 29 جولای تا کنون پایین ترین قیمت آن بوده است.
 • مرکز خدمات فولاد ایران 19 / 05 / 1390
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۹ مرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- واردات قراضه به ترکیه در نیمه اول سال جاری همچنان صعودی بود چرا که خطوط تولید جدید نیازمند قراضه هستند. در ماه ژوئن ترکیه 2 میلیون تن قراضه وارد نمود که 43 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل بالاتر بود و 16 درصد نسبت به ماه مه رشد داشت.
 • مرکز خدمات فولاد ایران 17 / 05 / 1390
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۸ مرداد
  اواخر جولای قیمت سنگ آهن وارداتی به چین بالا بود که هم عرضه و هم تقاضا عوامل اثر گذار بود. باران های شمال چین و مسئله افزایش سخت گیری ها در مورد امنیت معادن موجب کاهش عرضه داخلی سنگ آهن در چین شد. ترکیه نیز قراضه کمتری نسبت به قبل خریداری نمود ولی قیمت های وارداتی کمی بالا رفت. انتظار می رود این هفته 5 محموله دیگر خریداری شود.
 • با افزایش نگرانی ها؛ قیمت مس در بازارهای جهانی کاهش یافت
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۸ مرداد
  طی معاملات امروز، قیمت معاملات آتی مس با کاهش 8درصدی به هر تن 4 هزار و 815 دلار رسید.
 • مرکز خدمات فولاد ایران 16 / 05 / 1390
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۶ مرداد
  مرکز خدمات فولاد ایران- آخرین شاخص قیمت سنگ آهن استیل ایندکس حاکی از آن است که شاخص قیمت سنگ آهن خلوص 62 درصد و 58 درصد هفته گذشته روندی صعودی داشته و به سطح قیمت ماه مه رسید.