تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

جهان • رشد قیمت همه فلزات به جز آلیاژ آلومینیوم
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۲۰ مهر
  گروه بورس جهانی – روند قیمت فلزات در معاملات روز دهم اکتبر افزایشی بود. در این روز نرخ آلومینیوم، نیکل، مس، روی و قلع نسبت به معاملات هفته قبل آن با رشد مواجه شد. در این روز تنها نرخ آلیاژآلومینیوم با افت همراه شد.
 • بورس لندن ; رشد نرخ بیلت فولاد
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۲۰ مهر
  گروه بورس جهانی- نرخ نقدی بیلت فولاد در معاملات روز دهم اکتبرنسبت به هفته قبل آن افزایشی بود. در این روز خرید و فروش نقدی بیلت نسبت به معاملات هفته قبل آن به ترتیب 11 و 11 دلار و 50 سنت رشد را به ثبت رساند.
 • بازار ورق نزولی
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۲۰ مهر
  مرکز خدمات فولاد ایران-آخرین شاخص قیمت های استیل ایندکس از افت قیمت ها در هفته اخیر خبر داده است. قیمت ورق گرم ترکیه 4 دلار افت نموده به 723 دلار درب کارخانه رسید.
 • آخرین روز کاری هفته در بورس لندن: قیمت مس به روند صعودی بازگشت
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۸ مهر
  خرید نقدی مس در آخرین ساعات معاملاتی روز جمعه در بورس لندن(پانزدهم مهرماه) با نرخ 7 هزار و 249 دلار بر تن معامله شد.
 • بازارهای نگران در انتظار تعیین نرخ بهره اروپا
  ۱۳۹۰ شنبه ۱۶ مهر
  گروه بورس جهانی – بازارهای جهانی سهام و کالا قبل از تعیین نرخ بهره از سوی بانک مرکزی اروپا با نوسان قیمت دنبال شدند، این در حالی است که جلسات دولتمردان اروپایی و آمریکایی در ماه اکتبر به منظور بهبود وضعیت بدهی‌های منطقه یورو، معامله‌گران را با حالت انتظار امیدوارکننده‌ای روبه‌رو کرده است.
 • در معاملات بورس لندن رخ داد افت سرب، رشد مس و آلومینیوم
  ۱۳۹۰ شنبه ۱۶ مهر
  گروه بورس جهانی – روند قیمت فلزات در معاملات روز ششم اکتبر افزایشی بود. در این روز نرخ آلیاژآلومینیوم، آلومینیوم، نیکل، مس، روی و قلع نسبت به معاملات روز قبل آن با رشد مواجه شد. در این روز تنها نرخ سرب با افت همراه شد.
 • بورس لندن : رشد نرخ بیلت فولاد
  ۱۳۹۰ شنبه ۱۶ مهر
  گروه بورس جهانی- نرخ نقدی بیلت فولاد در معاملات روز ششم اکتبرنسبت به روز قبل آن افزایشی بود، اما معاملات آتی این کالا با افت مواجه شد.
 • طی 8 ماهه امسال تولید فولاد خام جهان از مرز یک میلیارد تن گذشت
  ۱۳۹۰ شنبه ۱۶ مهر
  تولید فولاد خام جهان طی 8 ماهه سال جاری میلادی به یک میلیارد و 11 میلیون تن رسید. چین طی این مدت باز هم صدرنشین فولادسازان بود. در این رتبه بندی که از سوی موسسه بین‌المللی آهن و فولاد صورت می‌گیرد ژاپن و آمریکا به ترتیب دومین و سومین فولادساز بزرگ دنیا شدند. ژاپن در 8 ماه امسال 72 میلیون و 132 هزار تن فولاد خام تولید کرد در حالی که در مدت مشابه سال قبل 72 میلیون و 698 هزار تن فولاد تولید کرده بود و در این مدت با وجود سونامی و آسیب کارخانه‌های فولادسازی ،کمتر از یک درصد افت تولید داشت.
 • نوسان قیمت‌ها در بورس‌های کالایی
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۱۴ مهر
  گروه بورس جهانی- بورس‌های کالایی روز گذشته در پی نوسان نرخ طلا، روند مثبت سهام‌ اروپایی و آمریکایی و پایان منفی مبادلات سهام آسیایی‌ها با نوسان روبه‌رو شد.
 • در معاملات بورس لندن رخ داد افت نرخ مس و رشد آلومینیوم و قلع
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۱۴ مهر
  گروه بورس جهانی – روند قیمت فلزات در معاملات روز چهارم اکتبر دچار نوسان شد. در این روز نرخ آلیاژآلومینیوم، آلومینیوم، نیکل و قلع نسبت به معاملات روز قبل آن با رشد مواجه شد، اما نرخ مس، سرب و روی در این روز با افت همراه شد.