تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

جهان • افزایش تولید ورق امارات تا سال 2014
  ۱۳۹۰ شنبه ۲۳ مهر
  مرکز خدمات فولاد ایران- شرکت بزرگ اماراتی "صنایع فولادی امارات" قصد دارد سومین فاز پروژه بزرگ سرمایه گذاری خود را آغاز کند.
 • بحران مالی اروپا و رکود بازار ورق ترکیه
  ۱۳۹۰ شنبه ۲۳ مهر
  مرکز خدمات فولاد ایران- بازار ورق ترکیه با توجه به نبود تقاضا در اروپا در رکود است. ترکیه بخش اعظم تولیدات صنعتی خود را از جمله اتومبیل و لوازم خانگی به اروپا صادر می کند و مشکلات مالی این قاره بر ترکیه همچنان اثر گذار است.
 • گزارش هفتگی بازار فولاد- گزارش هفته 41
  ۱۳۹۰ شنبه ۲۳ مهر
  گزارش هفتگی بازار فولاد- گزارش هفته 41
 • سهم فولاد در ساخت اتومبیل
  ۱۳۹۰ شنبه ۲۳ مهر
  مرکز خدمات فولاد ایران- تلاش های کاهش مصرف سوخت باعث شده که تولید کنندگان اتومبیل برای پایین آوردن وزن اتومبیل به کالاهای جانشین فولاد روی بیاورند.
 • افق مبهم بازار امریکا
  ۱۳۹۰ شنبه ۲۳ مهر
  مرکز خدمات فولاد ایران- مدیریت شرکت آرسلورمیتال به دقت بازار امریکا را زیر نظر دارد. قیمت های نقدی در امریکا رو به کاهش است، چشم انداز اقتصاد روشن نیست و اعتماد به بازار هر روز پایین می آید. با این حال شرکت آرسلورمیتال به دوره میان مدت امیدوار است.
 • آلومینیوم‌سازان اماراتی در پی افزایش سهم در بازار ترکیه
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۱ مهر
  ایسنا- تولیدکنندگان آلومینیوم در امارات قصد دارند سهم خود را در بازار ترکیه افزایش دهند. دو شرکت آلومینیوم دبی و آلومینیوم امارات قصد دارند از فردا در همایش بزرگ صنعت آلومینیوم در استانبول ترکیه شرکت کنند.
 • سایه سنگین نوسان بر بازارها
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۱ مهر
  گروه بورس جهانی – نوسان بازارهای جهانی به عنوان یکی از عادات بازار باعث شده اطمینان سرمایه‌گذاران به تردید آنان تبدیل شود، در واقع با انتشار گزارش‌های مثبت اقتصادی، اما چشم اندازهای مبهم از آینده و تعلل در توافق برای حل بحران بدهی دولت‌های اروپایی، سرگردانی معامله گران و نبود ایجاد سرمایه‌گذاری‌های جدید را به دنبال داشته است.
 • نوسان نرخ فلزات در معاملات بورس لندن
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۱ مهر
  گروه بورس جهانی – روند قیمت فلزات در معاملات روز یازدهم اکتبر دچار نوسان بود. در این روز نرخ آلومینیوم، سرب، مس، روی و قلع نسبت به معاملات روز قبل آن با افت مواجه شد. در این روز نرخ آلیاژآلومینیوم و نیکل با رشد همراه شد.
 • بازار مواد اولیه ; افت 19 دلاری نرخ بیلت فولاد
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲۱ مهر
  گروه بورس جهانی- نرخ نقدی بیلت فولاد در معاملات روز یازدهم اکتبرنسبت به روز قبل آن کاهشی بود. در این روز خرید و فروش نقدی بیلت نسبت به معاملات روز قبل آن به ترتیب 19 و 15 دلار افت را به ثبت رساند.
 • روز مثبت بازارها
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۲۰ مهر
  گروه بورس جهانی – بازارهای سهام و کالایی جهان، روز گذشته را با شیب مثبت قیمتی دنبال کردند. بازارهای کالایی و سهام اروپا و آسیا در شرایطی با امیدواری سرمایه گذاران با شیب مثبت قیمتی دنبال شد که دادوستد بازارهای سهام در ایالات متحده در پایان معاملات روز ماقبل کاری، منفی بود.