تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

ایران • تولید واقعی فولاد حداکثر 11 میلیون تن
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۴ فروردين
  عضو کمیسیون صنایع و معادن در گفت‌و‌گو با «خانه ملت»، درباره آمارهای متناقضی که درباره تولید فولاد در کشور منتشر می‌شود، گفت: ظرفیت اسمی‌ تولید فولاد با تولید واقعی متفاوت است؛ علت آن هم میزان مصرف است، از این رو باید نیاز کشور و میزان واردات این محصول‌ها به نحوی تنظیم شود تا به ظرفیت تولید واقعی برسیم.
 • نرخ فروش محصولات فولاد خوزستان اعلام شد
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۰ فروردين
  شرکت فولاد خوزستان، متوسط نرخ فروش واقعی محصولات تولیدی خود در سال مالی منتهی به 29 اسفندماه 89 را مبلغ 5 میلیارد و 933 میلیون و 741 ریال به ازای هر تن اعلام کرد.
 • همت مضاعف لازمه تحقق اهداف چشم انداز 20 ساله در تولید سنگ آهن
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۹ فروردين
  امروزه آهن و فولاد یکی از اساسی‌ترین پایه‌های فعالیت‌های اقتصادی و صنعتی هر کشور را تشکیل می‌دهند و این به سبب نیاز مبرمی است که انسان برای پیشبرد مقاصد خود در زندگی دارد.
 • آمادگی جمهوری اسلامی ایران برای مشارکت در طرح های صنعتی الجزایر
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۹ فروردين
  سفیر ایران در الجزایر با اشاره به توانمندی های صنعتی جمهوری اسلامی، گفت: ایران برای مشارکت در طرح های عمرانی و صنعتی الجزایر آمادگی دارد.
 • افتتاح کارخانه فولاد جم در سفر قریب الوقوع هیات دولت به استان قم
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۹ فروردين
  حجت الاسلام و المسلمین محمدحسین موسی‌پور عصر دوشنبه در حاشیه بازدید از پروژه میدان بزرگ امام خمینی(ره) قم افزود: سفر سوم ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران به استان قم به زودی انجام خواهد شد و همچون گذشته آثار و برکات فراوانی را برای مردم و این خطه مقدس به همراه خواهد داشت.
 • تولید فولاد به 5 میلیون تن افزایش می یابد
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۹ فروردين
  اکونیوز: مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‏های صنعتی گفت: در حال حاضر، ظرفیت تولید فولاد در استان خوزستان 2/6 میلیون تن در سال می‏باشد که ما امیدواریم این میزان تا پایان برنامه پنجم توسعه به حدود 5 میلیون تن برسد.
 • احداث شرکت فولاد خرمشهر اقدام دیگری در جهت تحقق جهاد اقتصادی
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۸ فروردين
  دبیر کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: در جهت تحقق جهاد اقتصادی سه اقدام بزرگ با هدف اشتغال جوانان که زمینه اشتغال پنج هزار نفر را فراهم می‌کند، انجام می‌شود.
 • محور تعیین کننده در جهاد اقتصادی همدلی و همکاری بخشهای مختلف است
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۸ فروردين
  کرمان- مدیر عامل مجتمع سنگ آهن گل گهر سیرجان گفت: یکی از محورهای مهم و تعیین کننده حوزه جهاد اقتصادی، همدلی و همکاری مسوولان و فعالان بخش های مختلف در اقتصاد کشور است که این محور اساسی باید در دستور کار تمامی بخش ها قرار گیرد.
 • شروع طوفانی بورس تهران در اولین روزهای سال جدید
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۸ فروردين
  خبرگزاری فارس: دیدگاه مثبت عموم سرمایه گذاران به آینده بازار سهام در سال 90 موجب شد تا بورس اوراق بهادار تهران با جهش 983 واحدی شاخص در سه روز کاری و ثبت رکورد 24 هزار واحدی، اولین روزهای سال جدید را طوفانی آغاز کند.
 • وزیر صنایع ومعادن: تا کاهش سود تسهیلات صنعت ایستاده‌ام
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۸ فروردين
  علی اکبر محرابیان در هنگام گذر از دولت نهم به دهم با کسب 153 رأی موافق توانست برای دومین بار به عنوان وزیر صنایع و معادن در دولت احمدی‌نژاد انتخاب شود.