تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

ایران • تولید 47 % فولاد خام ایران در فولاد مبارکه
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۵ فروردين
  شرکت فولاد مبارکه اصفهان پارسال با تولید پنج میلیون و 200هزار تن فولاد خام 47 درصد تولید این مواد را در کشور به خود اختصاص داد.
 • آغازسال جاری با نوسان محدود قیمت‌ها
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۵ فروردين
  گروه بورس کالا- در مبادلات نخستین روز کاری از سال جاری نرخ محصولات فولادی برخی از شرکت های بخش خصوصی از نوسان اندکی نسبت به روزهای پایانی سال گذشته در بازار غیررسمی برخوردار بود.
 • اجرای قراردادهای آتی برای محصولات فولادی و پلیمری در سال‌جاری
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۵ فروردين
  ایسنا - بورس کالا در سال 89 نسبت به سال‌های قبل از رشد بسیاری در پذیرش کالا و شرکت‌های تولیدکننده برخوردار بود.
 • قیمت آهن آلات افزایشی خواهد بود؟
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۵ فروردين
  در سالی که گذشت با وجود اجرای یکی از بزرگ‌ترین طرح‌های اقتصادی ،صنعت فولاد به عنوان یکی از صنایع مادر و استراتژیک، دگرگونی و تحولات چشمگیر را در بازار تجربه نکرد و روند قیمت آهن‌آلات طی سال 1389 با نوسان زیاد همراه نبود.
 • میزان صادرات محصولات فولاد آلیاژی یزد چهار برابر شد
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۴ فروردين
  یزد- کارخانه فولاد آلیاژی یزد در سال 89 بیش از 27 هزارتن محصول به ارزش 18 میلیون یورو صادر کرد که نسبت به سال قبل از آن چهار برابر رشد داشته است.
 • تا 4 سال آینده 22 میلیون تن به ظرفیت فولاد کشور افزوده می شود
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۴ فروردين
  خبرگزاری موج - رئیس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) اعلام کرد: میزان تولید فولاد کشور در سال جاری با احتساب تولید واحدهای بخش خصوصی در مجموع به 15 میلیون تن می رسد.
 • دلیل رفع گره معاملاتی فولاد آلیاژی ایران اعلام شد
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۴ فروردين
  در گفت وگوی فارس با مدیر بازار شرکت بورس:خبرگزاری فارس: مدیر بازار شرکت بورس ضمن بیان دلیل مشمول شدن فولاد آلیاژی ایران در دستورالعمل رفع گره معاملاتی، از عرضه بلوک 5 درصدی بانک تجارت در چهارشنبه هفته جاری به عنوان نخستین عرضه بلوکی سهام شرکت ها در سال جدید خبر داد.
 • فولاد خوزستان پیشتاز در ثبت رشد تولید
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۴ فروردين
  شرکت فولاد خوزستان با 18 درصد رشد تولید همراه با تحقق سود هر سهم در سال 89 برای نخستین‌بار از مرز تولید سه میلیون تن شمش عبور کرد.
 • پیشرفت صنایع نسوز مرهون رقابت کیفی مصرف کنندگان
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۴ فروردين
  صنعت دیرگداز یا نسوز یکی از شاخه های صنعت سرامیک است که یکی از مصرف کنندگان اصلی آن صنایع آهن و فولاد می باشد تا جاییکه با نیم نگاهی به روند پیشرفت صنایع تولید کننده نسوز در دنیا می توان پیشرفت آن را مدیون رقابت کیفی مصرف کنندگان آن دانست.
 • ایران به دنبال مقام نخست آلومینیوم منطقه
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۴ فروردين
  مدیر عامل شرکت فناوری ذوب آذرآلکو با بیان اینکه دستیابی واحدهای تولیدی به تنوع و ارتقای کیفیت محصول بدون سرمایه گذاری در امر تحقیق و توسعه امکان پذیر نیست، اظهار داشت: در شرایط رقابتی کنونی، ضرورت وجود چنین واحدی احساس می شود.