تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

ایران • نبود نظارت و دستکاری قیمت‌ها
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۵ آبان
  گروه بورس کالا – دادوستدها در بازار آتی بورس کالا طی شش ماهه ابتدایی سال جاری نسبت به یک سال گذشته از لحاظ حجم و ارزش رشد قابل توجهی داشته است، این در شرایطی است که افزایش قیمت‌ها و امیدواری به چشم‌انداز صعودی طلا از مهم‌ترین دلایل روی‌آوری سرمایه‌گذاران به حضور در بازار بوده است، اما اغلب کارشناسان بازار آتی نسبت به وضعیت کنونی بازار و کیفیت دادوستدها نظر متفاوتی دارند.

 • تداوم کاهش قیمت میلگرد
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۵ آبان
  گروه بورس کالا – قیمت‌ها در بازار آهن دیروز هم کاهشی بود؛ به طوری که نرخ میلگرد در تمامی سایز‌ها با کاهش 2 تومانی در هر کیلو مواجه شد.

 • شرکت‌های بورسی بیش از110هزار میلیارد ریال سود تقسیم کردند
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۴ آبان
  شرکت‌های بورسی در مجامع سال90 خود110 هزار و956 میلیارد ریال سود میان سهامداران تقسیم کردند. به گزارش ایسنا، 269شرکت بورسی در مجامعی که تا پایان مهرماه امسال برگزار کردند در مجموع مبلغ151هزار و816 میلیارد ریال درآمد واقعی محقق کردند که به طور متوسط 71 درصد از سود خود را تقسیم کردند.
 • سهامتان را ارزان نفروشید
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۴ آبان
  بازار دوباره رونق گرفت؛ این اتفاقی است که به دنبال دو هفته نوسانی در تالار شیشه‌ای روی داد و به این ترتیب سهامدارانی که در این دوهفته صبوری کردند و از فرصت ایجاد شده برای خرید بهره بردند سود خوبی به سبد دارایی‌هایشان اضافه کردند.
 • تداوم عرضه هرمزآل در کنار ایرالکو و المهدی
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۴ آبان
  هرمزآل بزرگ‌ترین واحد تولیدکننده آلومینیوم در کشور از ابتدای امسال عرضه های مدامی در بورس داشته که این امر موجب شده است تا حجم معاملات آلومینیوم در بورس کالا به نسبت سال گذشته افزایش یابد.
 • مدیر مجتمع مس سرچشمه: رکورد تازه در مجتمع مس سرچشمه
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۴ آبان
  مدیر مجتمع مس سرچشمه با بیان اینکه در نیمه نخست سال 33 میلیون و 400 هزار تن ماده معدنی استخراج و تولید شده است ، گفت : این میزان در مقایسه با مدت مشابه پارسال35 درصد بیشتر است و یک رکود محسوب می شود.
 • تصویب لایحه عضویت ایران در گروه مطالعات جهانی مس
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۴ آبان
  نخستین روز از اولین کنگره بین‌المللی مس با حضور معاون پارلمانی رییس جمهور، وزیر صنعت، معدن و تجارت، برخی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، مدیر عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، استاندار تهران، مدیر عامل شرکت ملی صنایع مس ایران و دیگر مدیران ارشد این حوزه، برگزار شد.
 • چهار بخش اقتصادی استان کرمان روی میز هیات نمایندگان اتاق کرمان
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۴ آبان
  آب ، فرش ، فولاد و سرمایه گذاری در هیات نمایندگان اتاق کرمان صاحب متولی پیگیری شدند . به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی و صنایع و معادن استان کرمان ، در دهمین جلسه هیات نمایندگان اتاق کرمان ، با تاکید بر ساماندهی چهار بخش یاد شده ، مقرر شد هشت نفر از اعضای هیات نمایندگان اتاق به طور ویژه این مباحث را پیگیری نمایند .
 • برنامه‌ های تازه تولیدکنندگان ورق‌های فولادی
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۴ آبان
  گروه صنعت و معدن - کاهش وزن و افزایش استحکام ورق‌های فولادی در دستور کار تولیدکنندگان این فلز در جهان قرار گرفته است.

 • نگاه بیش از 136 هزار سهامدار به بزرگ‌ترین معدن روی خاورمیانه
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۴ آبان
  گروه بنگاه‌ها- زهرا مجتهد: معدن سرب و روی انگوران در استان زنجان نه تنها از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان سرب و روی ایران به شمار می‌رود، بلکه سرنوشت بیش از 136 هزار نفر از سهامداران بورس تهران (مالکان هلدینگ توسعه معادن روی) را نیز به وضعیت خود گره زده است.