تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

ایران • مدیریت ایدرو بر 180 هزار میلیارد ریال پروژه
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۵ تير
  خبرگزاری موج - معاون وزیر صنایع و معادن و رئیس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران با حضور در جمع خبرنگاران از برنامه های این سازمان در مسیر دستیابی به اهداف توسعه صنعتی کشور سخن گفت.
 • بزرگترین واگذاری‌٤٠ ساله بورس همچنان تاثیرگذار
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۵ تير
  بازار سهام ایران در آخرین روزهای سال 85 و بعد از عرضه موفق مس و عرضه ناموفق مپنا، میزبان دومین شرکت اصل 44 بود که در آن سهام شرکت فولاد مبارکه به عنوان بزرگترین واگذاری تاریخ40 ساله بورس روانه تالارشیشه ای شد.
 • درمجمع مصوب شد؛ تغییر نام سنگ آهن گل گهر
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۵ تير
  سهامداران سنگ آهن گل گهر به تغییر نام شرکت به معدنی و صنعتی گل گهر و با تقسیم 1400 ریال سود به ازای هر سهم سال مالی 89 موافقت کردند.
 • افزایش دو برابری واردات فولاد به ایران
  ۱۳۹۰ شنبه ۴ تير
  افزایش دو برابری واردات انواع آهن‌آلات طی 10 سال گذشته نشان از مصرف بالای این کالای استراتژیک در کشور دارد این در حالی است که کارشناسان رابطه مستقیمی بین رشد مصرف فولاد و میزان توسعه‌یافتگی کشور‌ها می‌دانند از این رو می‌توان افزایش میزان مصرف در فولاد را به فال نیک گرفت، اما باید به رابطه افزایش مصرف طی سال‌های گذشته و رقم سرانه مصرف نیز توجه داشت، این در حالی است که این میزان مصرف بیشتر از محل واردات تامین شده و تولید فولاد در داخل نتوانسته همپای سرعت مصرف حرکت کند.
 • سیر نزولی قیمت آهن در هفته گذشته
  ۱۳۹۰ شنبه ۴ تير
  گروه بورس کالا – بازار آهن هفته گذشته را با کاهش قیمت میلگرد و تیرآهن سپری کرد و در این میان تنها نرخ تیرآهن سنگین به دلیل رقابت کارگزاران، یک روند رو به رشد محدود و مقطعی را در بازار آزاد ثبت کرد.
 • برآورد‌های متناقض از آینده بازار آهن
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲ تير
  گروه بورس کالا – منیژه حیاتی: همزمان با این موضوع که نوسان نرخ ارز و نبود پیش‌بینی مشخص از آینده، فرآیند قیمت‌ها در بازار آهن را با روند نزولی همراه کرده است، دیروز در بورس کالا نیز تقاضای زیادی برای میلگرد‌های بخش خصوصی وجود نداشت و در حجم محدودی معامله شدند. ضمن اینکه نرخ این کالاها تغییری نکرد و به دلیل سلف بودن با قیمت 812 تومان معامله شدند.
 • نرخ شمش ثابت، میلگرد باز کاهشی بود
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲ تير
  گروه بنگاه‌ها - روند نرخ محصولات بخش خصوصی همچنان کاهشی است. در مبادلات چهارشنبه اول تیر ماه جاری میلگرد برخی از فولاد سازان خصوصی از جمله، البرز، کرمانشاه، بناب و ملایر با کاهش قیمت بین 5/0 تا 6/1 درصدی در هر کیلو روبه‌رو شد. نبشی آریان فولاد نیز از کاهش قیمت در بازار غیررسمی برخوردار بود.
 • بازار آهن باز هم نزولی بود
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲ تير
  گروه بورس کالا - با کاهش نرخ ارز از سوی دولت قیمت آهن نیز در هفته جاری روندی نزولی را طی کرد. در این روز قیمت میلگرد با کاهش 1 تا 2 درصدی مواجه بود و میانگین نرخ میلگرد سایزهای پرمصرف 890 تومان در هر کیلو بود. در همین حال تیرآهن نیز در مبادلات بازار با کاهش نرخ همراه بود این در حالی است که به‌رغم اجازه افزایش قیمت در بورس برای تیرآهن‌های سنگین وزن، اما مبادلات بازار حاکی از تنزل سطح قیمتی است.
 • سرمایه گذاری 250 میلیون یورویی در پروژه های فولاد سیرجان
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲ تير
  کرمان - خبرگزاری مهر: مدیر عامل شرکت ملی فولاد سیرجان از سرمایه گذاری 250 یورویی در پروژه های گندله سازی و کنستانتره سیرجان خبر داد.
 • قیمت های میلگرد کارخانجات 2 / 04 / 1390
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۲ تير