تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

ایران • واگذاری فولاد خوزستان به تأمین اجتماعی
  ۱۳۹۰ شنبه ۶ اسفند
 • نوسان قيمت قراضه و تبعات آن
  ۱۳۹۰ شنبه ۶ اسفند
  باید به این نکته توجه کرد که آیا این افزایش قیمت خرید آهن قراضه از سوی مجتمع‌های ذوب‌آهن به نفع فعالان این بخش بوده و آیا تضمین‌کننده منافع آنها است یا خیر؟ برای پاسخ به این سوال باید به نکاتی در مورد بازار آهن قراضه ایران توجه کرد. نخست نحوه و سیستم فعالیت این بخش در ایران و دوم میزان قدرت اقتصادی و سرمایه در گردش فعالان.عملکرد فعالان این بخش در خارج از ایران به طور عمده بر پایه خرید و انبار آهن قراضه در تناژهای بالا سپس اعلام آمادگی جهت عرضه آن به متقاضیان است و در نهایت سود بازرگانی در این روش تجاری بر پایه بهره مندی از شرایط حاکم بر بازارهای مالی و پولی (شرایط بانکی و نرخ سود و بورس) و شرایط صنعت فولاد کشور تولیدکننده (شرایط عرضه و تقاضا برای محصولات فولادی و شرایط آب و هوايی و تصمیمات دولتی در عرصه‌های عمرانی و شرایط اقتصادی)، کشورهدف یا همان کشور متقاضی محاسبه می‌شود
 • صادرات فولاد ايميدرو با 53درصد رشد همراه شد
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۴ اسفند
  خبرگزاري موج - ميزان صادرات فولاد شركت هاي ايميدرو تا پايان دي ماه امسال با رشد 53درصدي همراه شد.
 • مديرعامل شرکت صنايع ملي مس ايران خبرداد:
  تحریم برصنعت مس کشور تاثیر ندارد
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۴ اسفند
  مدیرعامل شرکت ملی مس گفت : هیچ مشکلی در فروش مس تولیدی کشور وجود ندارد و با توجه به کیفیت منحصربه فرد مس ایران اکثر قریب به اتفاق کشورهای جهان خواستار خرید مس ایران هستند.
 • امید به رشد قیمت قراضه در بازار ترکیه
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۴ اسفند
  مرکز خدمات فولاد ایران- یکی از نوردکاران ترک 30 هزار تن قراضه سنگین کلاس 1 و2 خلوص 10-90 را 443 دلار در هر تن سی اف آر اسکندریه خریداری نمود و احتمال فروش قراضه امریکا، انگلیس و دریای بالتیک را در قیمت بالای 440 دلار سی اف آر ترکیه افزایش داد.
 • بازار آهن رشد قیمت شمش ،ثبات میلگرد و تیرآهن
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۴ اسفند
 • رشد اندک قیمت‌ها در بازار فولاد
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۴ اسفند
  گروه بنگاه‌ها - دیروز فولاد در بازار غیررسمی از افزایش اندک قیمت برخوردار بود.
 • مديرعامل شركت فولاد مباركه اصفهان اعلام كرد:
  ركورد شكني در فولادسازي و نورد گرم فولاد مباركه
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۴ اسفند
  اصفهان - خبرنگار روزنامه جمهوري اسلامي: مديرعامل شركت فولاد مباركه اصفهان اعلام كرد: كاركنان سخت كوش فولاد مباركه اصفهان در نواحي فولادسازي و ريخته گري مدوام و سبا با توليد 523 هزار و 542 تن تختال، به ميزان 2 هزار و 5 تن بيشتر از ركورد قبلي كه در دي ماه سال جاري محقق شده بود، توليد كردند.
 • خبرنامه فولاد 747 شنبه 14 آبان 1390 ( شرکت فولاد مبارکه )
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۵ آبان
  خبرنامه فولاد 747 شنبه 14 آبان 1390 ( شرکت فولاد مبارکه )

 • بزرگان بورس شفاف‌سازی نمی‌کنند
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۵ آبان
  خبرگزاری فارس: رتبه‌بندی 321 شرکت‌ بورسی از نظر کیفیت افشا و اطلاع‌رسانی مناسب برای دوره یک‌ساله منتهی به 29 اسفند 89 نشان می دهد اکثر شرکت های بزرگ بورس در رتبه های پایینی قرار گرفته اند و وضعیت مطلوبی ندارند.