تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

ایران • ملی مس بیش از 27 هزار و 645 میلیارد ریال فروش داشت
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۶ تير
  گروه بنگاه‌ها- شرکت ملی صنایع مس ایران مبلغ دو هزار و 311 ریال سود (حسابرسی شده) در سال مالی 89 شناسایی کرد.
 • معاملات خصوصی‌ها منجمد شد
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۶ تير
  گروه بورس کالا – منیژه حیاتی: به دنبال روند نزولی قیمت انواع آهن آلات در هفته اخیر، همان‌طور که انتظار می‌رفت معاملات دیروز بورس کالا به فروش کالاهای ذوب‌آهن اصفهان و حجم کمی از محصولات شرکت گروه ملی محدود شد.
 • صنایع نیازمند حمایت‌های واقعی هستند
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۶ تير
  گروه بنگاه‌ها- مدیرعامل گروه ملی صنعتی فولاد ایران گفت: صنایع کشور برای مقاومت در برابر نوسانات موجود در بازار نیاز به حمایت‌های واقعی دارند.
 • تداوم افت قیمت‌ها از سوی بخش خصوصی
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۶ تير
  گروه بنگاه‌ها - در پی تشدید رکود مبادلات در بازار آهن و تثبیت قیمت مقاطع در بازار تهران، اما بخش خصوصی همچنان تولیدات خود را با کاهش نرخ در بازار غیررسمی عرضه کرد.
 • نوسان قیمت تیرآهن
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۶ تير
  گروه بورس کالا - روز گذشته به‌رغم کاهش مجدد نرخ ارز در بازار نرخ میلگرد تقریبا به ثبات رسید. این ثبات در حالی رخ داده که به گفته فعالان بازار قیمت‌ها به کف رسیده و دیگر نمی‌شود انتظار افت بیشتر را از بازار داشت، ثبات قیمت‌ها در بورس کالا نیز از جمله عوامل تثبیت نرخ مقاطع در بازار است.
 • قیمت های میلگرد کارخانجات 5 / 04 / 1390
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۵ تير
 • ایجاد خط کامل تولید آهن اسفنجی و شمش فولاد از سوی توسعه شمال
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۵ تير
  گروه بنگاه‌ها- شرکت سرمایه‌گذاری «چشم‌انداز توسعه شمال» طرح افزایش سرمایه تا مبلغ 500 میلیارد ریال را در دستور کار خود دارد.
 • افت قیمت‌ها در بازار فولاد
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۵ تير
  گروه بورس کالا- بازار جهانی فولاد طی هفته گذشته روند نزولی داشت، علاوه براین بازار داخلی نیز متاثر از این افت و همچنین عدم اطمینان نسبت به آینده با کاهش مواجه شد و به این ترتیب سایه رکود بر بازار داخلی فولاد پررنگ‌تر شد. البته کارشناسان بازار فولاد ثبات را طی هفته‌های آتی پیش‌بینی می‌کنند. از این رو مرکز خدمات فولاد ایران در گزارشی به بررسی بازار فولاد پرداخته است که مشروحی از آن در پی می‌آید.
 • آغاز هفته بازار آهن با کاهش قیمت
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۵ تير
  گروه بورس کالا- روند قیمت آهن در مبادلات دیروز همچنان کاهشی بود. رکود بازار، نگرانی از آینده و تداوم افت قیمت ارز که عاملی برای جهش قیمت‌ها شده بود از جمله عوامل تاثیر گذار بر افت قیمت‌ها بود.
 • ثبات نرخ مقاطع فولادی از سوی بخش خصوصی
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۵ تير
  گروه بنگاه‌ها- در مبادلات نخستین روز از هفته کاری جدید میلگرد اغلب فولاد سازان خصوصی از ثبات قیمت برخوردار بود. در این مدت، تنها میلگرد فولاد ملایر کاهش نرخ را در بازار غیررسمی تجربه کرد. نبشی فولاد اصفهان در معاملات دیروز نوسان نرخ را تجربه کرد. شمش فولاد تولید داخل همچنان بدون تغییر قیمت در بازار غیررسمی باقی ماند.