تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

ایران • ثبات قیمت فولاد خصوصی
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۵ تير
  در معاملات دیروز بازار آهن، فولادسازان خصوصی مجددا نرخ‌های خود را به صورت ثابت و بدون نوسان قیمت به خریداران پیشنهاد دادند.
 • تداوم نوسان قیمت میلگرد و تیرآهن
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۵ تير
  گروه بورس کالا – روز گذشته همزمان با کاهش قیمت ارز نرخ میلگرد هم در بازار با کاهش مواجه شد. در همین حال تیرآهن که در این هفته روند صعودی داشت نیز با افت همراه شد. البته میزان افت میلگرد اندک بوده و میانگین نرخ میلگرد سایز‌های 14 تا 18 معادل 898 تومان بود و تیرآهن نیز در بازار با افت یک هزار و 500 تا 7 هزار تومانی در هر شاخه مواجه شد.
 • افتتاح خط تولید میلگرد کارخانه نورد آریان فولاد ( گزارش تصویری )
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۵ تير
  بوئین زهرا- بهره برداری از خط تولید میلگرد 800 هزار تنی آریان فولاد در شهرستان بویین زهرا روز سه شنبه با حضور سرپرست وزارت صنایع و تعدادی از مسوولان محلی آغاز شد.
 • معاون استاندار کرمان: کارخانه مس موجب توسعه اقتصادی رابر می شود
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۴ تير
  محمد تکلوزاده با اشاره به وجود معادن مس رابر گفت: با راه اندازی کارخانه مس به زودی شاهد توسعه اقتصادی این شهرستان خواهیم بود.
 • رشد7/8 درصدی تولید شمش آلومینیوم
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۴ تير
  تهران- میزان تولید شمش آلومینیوم در کشور طی سه ماه نخست سال جاری 7/8 درصد رشد یافته است.
 • ناگفته‌های رییس سابق «خصوصی‌سازی» از واگذاری‌های جنجالی
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۳ تير
  فارس- رییس ‌سابق سازمان ‌خصوصی ‌سازی در دومین بخش از گفت‌وگوی خود برای نخستین بار ناگفته‌هایی از واگذاری شرکت‌های فولاد خوزستان و مخابرات را مطرح و به ماجرای تبانی در واگذاری فولاد خوزستان اشاره کرد.
 • رشد قیمت پایه آهن دولتی در بورس
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۳ تير
  گروه بورس کالا – منیژه حیاتی: همزمان با عرضه سبد ترکیبی ذوب‌آهن اصفهان در بورس کالا، بیش از 400 هزار تن تقاضا وارد بازار شد.
 • تداوم روند با ثبات نرخ محصولات فولادسازان خصوصی
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۳ تير
  گروه بنگاه‌ها - دیروز روند قیمت مقاطع فولادی بخش خصوصی همانند روز ماقبل آن از ثبات برخوردار بود.
 • رشد قیمت آهن با تاثیرپذیری از بورس
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۳ تير
  گروه بورس کالا – مبادلات دیروز بازار آهن با تاثیرپذیری از افزایش قیمت‌ها در بورس با رشد اندکی روبه‌رو شد. فعالان بازار معتقدند دلیل موجهی برای رشد قیمت در بازار وجود نداشت و تنها مبادلات بورس به خصوص محصولات ذوب‌آهن باعث این افزایش شد و از این رو برآورد آنها از آینده بازار همراه با ثبات است.
 • شکست انحصار جهانی بابومی سازی دستگاه ریخته گری فولاد
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۳ تير
  محققان اصفهانی با بومی سازی دستگاه ریخته گری فولاد به روش مداوم ، تولید فولاد خام را از انحصار کشورهای ایتالیا ، هندوستان،آلمان ، ژاپن و چین خارج کردند.