تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

ایران • نوسان منفی قیمت آهن در بورس کالا
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۳ مرداد
  منیژه حیاتی- همانطور که پیش‌بینی شده بود روز گذشته همزمان با عرضه محصول فولادسازان خصوصی و دولتی در بورس کالا قیمت سبد میلگرد و تیرآهن ذوب‌آهن اصفهان به‌رغم اینکه تا روز قبل با قیمت پایه 8889 ریال به خریداران پیشنهاد شده بود در تابلوی بورس به 8825 ریال کاهش یافت.
 • تداوم ثبات قیمت فولادسازان خصوصی
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۳ مرداد
  گروه بنگاه‌ها - برای دومین روز متوالی در هفته جاری نرخ فولاد تمامی شرکت‌های فولادی بخش خصوصی از ثبات برخوردار بود.
 • تثبیت قیمت میلگرد
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۳ مرداد
  گروه بورس کالا – با وجود اینکه معمولا پس از عرضه‌های ذوب‌آهن در بورس، بازار آزاد با افزایش قیمت‌ها مواجه می‌شد، اما دیروز به دلیل کاهش نرخ این محصول در بورس در بازار آزاد نیز قیمت میلگرد ثابت ماند و نوسان تیرآهن نیز محدود بود؛ به طوری که در بالاترین رقم 8 هزار تومان رشد کرد، سایز 16 و 24 آن ثابت ماند.
 • دولت برای عرضه سنگ آهن مصمم است
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۳ مرداد
  سنا - مدیرعامل بورس کالا اواسط اردیبهشت ماه امسال از موافقت وزارت صنایع و معادن برای عرضه سنگ آهن در این شرکت خبر داد که با توجه به پذیرش سنگ‌آهن،‌ این محصول به زودی روی تابلوی معاملات بورس می‌رود.
 • افتتاح خط تولید فولاد ریزی ممتد
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۳ مرداد
  گروه بنگاه‌ها- با حضور کره‌ای، معاون وزیر صنایع و معادن خط تولید فولاد‌ریزی ممتد که توسط مجتمع پولاد کیمیا در اصفهان طراحی و ساخته شده، مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
 • گره کور پروژه فولاد خرمشهر باز می‌شود؟
  چشم امیدها به صندوق توسعه ملی است
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲ مرداد
  در حالی که حدود پنج سال از آغاز کلنگ‌زنی و عملیات اجرایی پروژه ساخت مجتمع آهن فولاد خرمشهر می‌گذرد، آخرین اخبار دریافتی از روند اجرای این پروژه نشان می‌دهد که هنوز حتی مجریان اصلی این پروژه نیز مشخص نشده‌اند.
 • رشد 66/206 درصدی معاملات دیروز بازار بورس
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲ مرداد
  بازار بورس با توجه به برگزاری انتخابات مجامع طبق روزهای گذشته روز خوبی را آغاز کرد بطوری که با رشد 66/206 درصدی شاخص سهام روبرو شده است.
 • تحقق 26 درصدی پیش‌بینی سود هر سهم از سوی کگل
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲ مرداد
  گروه بنگاه‌ها- شرکت گل‌گهر عملکرد سه ماهه خود را به بازار اعلام کرد. براساس اطلاعیه سازمان بورس و اوراق بهادار، «کگل» در حالی با کاهش 7 درصدی پیش‌بینی فروش امسال نسبت به سال مالی قبل همراه است که در فصل بهار از فروش محصولات خود بیش از یک‌هزار و 8/715 میلیارد ریال درآمد کسب کرد.
 • ورق به کف و تیرآهن به سقف قیمت رسید
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲ مرداد
  گروه بورس کالا – طی هفته گذشته در بازارهای فولادی روند قیمت‌ها بسیار آرام بوده و با وجود تلاش فروشنده‌ها برای بالا بردن قیمت‌ها، تقاضا همچنان ضعیف بود و پیش‌بینی مشخصی از آینده و روند قیمت‌ها به خصوص در بخش مقاطع وجود ندارد.
 • قیمت فولاد خصوصی‌ها بدون تغییر
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۲ مرداد
  گروه بنگاه‌ها - در نخستین روز از هفته جاری، فولاد تولیدی فولادسازان بخش خصوصی از ثبات نرخ برخوردار بود.