تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

ایران • کاهش قیمت میلگرد و تیرآهن سایز بالا
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۶ مرداد
  گروه بورس کالا – دیروز روند رو به کاهش قیمت در برخی از سایزهای میلگرد ادامه پیدا کرد و این کاهش به تیرآهن‌های سایز بالا نیز رسید. در این روز تنها افزایش قیمت را تیرآهن‌های 14 و 16 داشتند که به ترتیب 500 و
 • ادامه رشد شاخص بورس در برابر جریان منفی بخشی از بازار
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۵ مرداد
  خبرگزاری فارس: شاخص کل بورس برای نهمین روز متوالی با کمک دو شرکت مخابرات و فولاد با افزایش 143 واحدی به ثبات رسید.
 • منطقه ویژه اقتصادی رفسنجان با محوریت مس و پسته احداث می شود
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۵ مرداد
  مدیر عامل شرکت NCE : درطراحی منطقه اقتصادی ویژه رفسنجان به دو عنصرطلای سرخ و طلای سبز باید توجه ویژه شود.
 • فولاد مبارکه تیرماه 478 هزار تن محصول روانه بازار کرد
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۵ مرداد
  خبرگزاری فارس: مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اعلام کرد: این شرکت در تیر ماه امسال 478 هزار و 500 تن انواع محصولات فولادی به بازار عرضه کرد که این میزان 8 هزار و 500 تن بیش از برنامه ماهانه این شرکت است.
 • بازار فولاد خصوصی‌ها همچنان با ثبات
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۵ مرداد
  میلگرد اغلب تولیدکنندگان در معاملات دیروز در بازار غیررسمی بدون تغییر قیمت بود و تنها میلگرد سایز 14 تا 20 آریان فولاد رشد نرخ یک درصدی داشت. نبشی تولیدکنندگان بخش خصوصی نیز بدون نوسان قیمت در بازار غیررسمی به ثبت رسید. شمش فولاد در بازار داخل در رکود کامل قرار داشت.
 • آهن باز هم افت نرخ داشت
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۵ مرداد
  گروه بورس کالا – در معاملات روز گذشته در بازار آهن قیمت میلگرد و تیرآهن روی روند نزولی قرار گرفت. بر این اساس، میلگرد نیم تا 2 درصد ارزان شد و تیرآهن نیز در سایزهای کوتاه از یک هزار تا 4 هزار تومان و در سایز‌های بالا از 2 تا 8 هزار تومان در هر شاخه ارزان شد.
 • اعطای تسهیلات به صنعتگران بدون وثیقه بانکی
  ۱۳۹۰ چهارشنبه ۵ مرداد
  گروه بنگاه‌ها- زهرا مسافر: حسن مصیب‌زاده، مدیر عامل ذوب آهن البرز تاکستان خواستار حذف وثیقه از سوی شبکه بانکی به صنعتگران به منظور تامین مواد اولیه شد.
 • مقاومت خصوصی‌ها در برابر کاهش قیمت فولاد
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۴ مرداد
  گروه بنگاه‌ها – به‌رغم کاهش قیمت میلگرد در بازار تهران، اما فولادسازان خصوصی نسبت به این افت نرخ مقاومت کردند. در معاملات دیروز، به‌جز کاهش 5 تا 10 تومانی نرخ میلگرد فولاد البرز، مابقی شرکت‌ها میلگرد تولیدی خود را بدون تغییر در بازار غیررسمی عرضه کردند.
 • تیر آهن روی ارزانی را هم دید
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۴ مرداد
  گروه بورس کالا – پس از هفته‌ها افزایش قیمت تیرآهن این کالا دیروز در بازار روند نزولی به خود گرفت که البته در مورد بسیاری از سایزهای این نوسان محدود بود. دیروز در معاملات تیرآهن سایزهای 14 و 16 و 20 یک هزار تومان، سایز 18 معادل 2 هزار تومان سایز 24، 38 هزار تومان، سایز 27 نیز 3 هزار تومان ارزان شد. قیمت میلگرد نیز در سایزهای بالا تا 5 تومان افزایش داشت.
 • انتخاب مدیرعامل بورس کالا به هفته آتی موکول شد
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۴ مرداد
  گروه بورس کالا- با انتخاب رییس و نایب رییس هیات‌مدیره بورس کالا در جلسه دوشنبه هفته گذشته، اعضا انتخاب مدیرعامل بورس کالا را به هفته آتی موکول کردند.