تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

ایران • گزارش هفتگی بازار فولاد- گزارش هفته 30 ( ایران )
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۹ مرداد
  ورق هفته بسیار آرامی را پشت سر گذاشت. ورق گرم ضخامت 2 میلیمتر رول در بندر انزلی اول هفته را با 915 تا 920 تومان شروع کرد ولی از روز سه شنبه به بعد افت کرد و به 900 تا 905 تومان رسید. ورق های گرم محصول کاویان و اکسین تفاوت قیمتی نداشت.
 • بورس کالا
  ۱۳۹۰ شنبه ۸ مرداد
  بورس کالا یک بازار متشکل و سازمان یافته است که به طور منظم کالاهای معین از جمله فلزات و مواد معدنی (کانی‌ ها)، نفت، پتروشیمی، انرژی و محصولات کشاورزی در آن با سازوکار خاص مورد معامله قرار می‌گیرد.
 • کاهش 8 تومانی قیمت میلگرد و تشدید نوسان نرخ تیرآهن در هفته گذشته
  ۱۳۹۰ شنبه ۸ مرداد
  به دلیل به کف رسیدن قیمت میلگرد و به سقف رسیدن نرخ تیرآهن در مبادلات هفته ماقبل، بیشتر فعالان بازار برای هفته گذشته پیش بینی ثبات نسبی قیمت میلگرد و کاهش نرخ تیرآهن را داشتند.
 • جلسه پذیرش سنگ آهن سیرجان امروز برگزار می‌شود
  ۱۳۹۰ شنبه ۸ مرداد
  خبرگزاری فارس: پس از پذیرش سنگ آهن گل‌گهر 2 و 4، جلال آباد و میش‌دوان در 23 خرداد ماه، با اعلام تقاضای سنگ آهن سیرجان جلسه هیئت پذیرش برای بررسی ورود این کالا شنبه 8 مرداد ماه برگزار می شود.
 • رشد 20 درصدی تولید در فولاد خوزستان
  ۱۳۹۰ شنبه ۸ مرداد
  خبرگزاری فارس: مدیرعامل شرکت فولادخوزستان گفت: شرکت فولادخوزستان در 4 ماهه نخست امسال، رشد 20 درصدی را در تولید شمش نسبت به مدت مشابه سال 89 تجربه کرد.
 • بومی سازی دریچه دمش گاز آرگون پاتیل‌های مذاب فولادسازی
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۶ مرداد
  با بومی سازی دریچه دمش گاز آرگون پاتیل های مذاب کوره‌های قوس الکتریکی فولاد مبارکه علاوه بر کسب دانش فنی ساخت این تجهیز و اشتغال‌زایی سالیانه از خروج بیش از 400 هزار دلار ارز از کشور جلوگیری بعمل آمد.
 • فولاد مبارکه به نحو مطلوب در زمینه توسعه و محیط زیست فعالیت دارد
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۶ مرداد
  در جریان نمایشگاه بین المللی محیط زیست و در گفتگو با خبرنگار خبرنامه فولاد دکتر غضنفری‏ سرپرست وزارت صنایع و معادن گفت: فولاد مبارکه به نحو مطلوب در زمینه توسعه و محیط زیست فعالیت دارد.
 • فولاد امیر کبیر کاشان 71 میلیارد فروش داشت
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۶ مرداد
  شرکت فولاد امیر کبیر کاشان طی دوره سه ماهه منتهی به 31 خردا ماه سال جاری مبلغ 70 میلیارد و 921 میلیون ریال درآمد حاصل از فروش داشت.
 • نگرانی آهنی‌ها از ماندگار شدن رکود در بازار
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۶ مرداد
  گروه بورس کالا – منیژه حیاتی: در آخرین روز معاملاتی بورس کالا در این هفته، رینگ فولاد در غیاب عرضه کننده های دولتی معاملات محدودی را پشت سر گذاشت و در آن تنها 5 کالا با حجم های محدود معامله شد.
 • کاهش محسوس نرخ مقاطع
  ۱۳۹۰ پنج شنبه ۶ مرداد
  گروه بنگاه‌ها- در روز‌های پایانی هفته جاری مقاطع برخی از فولادسازان خصوصی کاهش اندک قیمت را تجربه کردند.