تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

ایران • کاهش قیمت‌ها از سوی برخی از فولادسازان خصوصی
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۸ مرداد
  گروه بنگاه‌ها- در سومین روز مبادلاتی هفته جاری تولیدات برخی از فولاد سازان خصوصی کاهش قیمت را تجربه کرد.
 • ایست قیمت‌ها در بازار آهن
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۸ مرداد
  گروه بورس کالا – دیروز قیمت‌ها در بازار آهن ثابت ماند و اندک نوسانی هم که در این بازار وجود داشت، روند کاهشی بود به‌طوری‌که میلگرد در برخی سایزها 5 تومان ارزان شد و تیرآهن 18، 22 و 24 نیز با 500 تومان کاهش در هر شاخه مواجه شد و بیشترین افت قیمت را نیز با 7 هزار تومان کاهش تیرآهن 27 به ثبت رساند که البته نوسان کمی از سوی فعالان بازار محسوب می‌شود.اگرچه به همراه این کاهش قیمت‌ها تیرآهن شاخه 20، یکهزار تومان ارزان شد، اما نرخ دیگر سایزها ثابت ماند و تغییری نداشت.
 • در 4 ماهه نخست امسال : تولید 112 هزارتن آلومینیم در کشور
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۶ مرداد
  در 4 ماهه منتهی به تیر ماه سال جاری تولید آلومینیم به مرز 112 هزارو 40 تن رسید که نسبت به 4 ماهه نخست سال 89 رشد 4/8 درصدی را نشان می دهد.
 • رشد بیش از 16درصدی تولید فولاد خام کشور تا پایان تیرماه
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۶ مرداد
  سرپرست ایمیدرو خبر داد :میزان رشد تولید فولاد خام کشور تا انتهای تیرماه به بیش از 16درصد رسید.
 • برخی تولید کنندگان فولاد سود 50 درصدی کسب می‌کنند
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۶ مرداد
  خبرگزاری فارس: یک تولید کننده فولاد با اشاره به سود بالای فولاد سازان ایرانی گفت: در برخی کشورها سود تولیدکنندگان فولاد به حدود یک درصد می‌رسد ولی در ایران گاهی این سود به 50 درصد هم می‌رسد.
 • گام بزرگ فولادسازان برای تامین نیاز داخلی
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۶ مرداد
  خبرگزاری موج - میزان رشد تولید فولاد خام کشور تا پایان تیرماه امسال به بیش از 16درصد رسید.
 • برنامه‌هاى وزارت صنعت،معدن,تجارت در بخش اکتشاف مواد معدنی
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۶ مرداد
  خبرگزاری موج - برنامه‌هاى وزارت صنعت، معدن و تجارت در بخش زمین‌شناسى و اکتشاف مواد معدنى در سال‌هاى 1390و 1391 اعلام شد.
 • ذوب آهن غرب به زودی به بهره برداری می رسد
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۶ مرداد
  رییس سازمان صنایع و معادن استان همدان خبر داد: شرکت ذوب آهن غرب کشور، تولید کننده شمش چدن به ظرفیت 70 هزار تن در اسد آباد به زودی با حضور مسئولان عالی رتبه کشوری به بهره برداری خواهد رسید.
 • اجرای 10پروژه توسعه صنعت مس تا پایان سال 1393
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۶ مرداد
  گروه بنگاه‌ها- مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران از اجرای 10پروژه توسعه‌ای صنعت مس به ارزش بیش از 33 هزار میلیارد ریال خبر داد.اردشیر سعدمحمدی، با بیان مطلب فوق گفت: این پروژه‌ها که در استان‌های کرمان و آذربایجان شرقی در حال اجراست، شامل فاز دو طرح‌ توسعه تغلیظ سرچشمه، توسعه ذوب و اسید سرچشمه، توسعه ذوب و احداث کارخانه اسید سولفوریک خاتون آباد، احداث کارخانه پالایشگاه خاتون‌آباد، احداث کارخانه لیچینگ میدوک، فاز دو توسعه تغلیظ سونگون، احداث کارخانه مولیبدن سونگون، احداث کارخانه ذوب و اسید سولفوریک سونگون، احداث کارخانه پالایشگاه سونگون و طرح جامع آب است.
 • رشد قیمت تیرآهن در نخستین روز هفته
  ۱۳۹۰ يکشنبه ۱۶ مرداد
  گروه بورس کالا – در معاملات روز گذشته در بازار آهن قیمت میلگرد ثابت ماند و تنها نرخ تیرآهن نوسان داشت؛ به طوری که قیمت همه تیرآهن‌ها رشد کرد و تنها تیرآهن سایز 24، 3 هزار تومان ارزان شد. بر این اساس تیرآهن سایز 18 و 20، 2 هزار تومان، تیرآهن 16، 3 هزار تومان، تیرآهن 22، 11 هزار تومان و تیرآهن 27، 75 هزار تومان در هر شاخه گران شدند.