تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

ایران • اجرای 20 پروژه معدنی از سوی
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۹ مهر
  گروه بنگاه‌ها- شرکت سرمایه‌گذاری سپهر معدن شرق طی یک سال گذشته 20 پروژه معدنی در بخش اکتشافات، استخراج و فرآوری اجرا کرده است.
 • فولادی‌ها در پیچ و خم یارانه‌
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۹ مهر
  طی یک سال گذشته و همزمان با اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها، با توجه به نوپا بودن تعداد زیادی از واحدهای فولادی بخش خصوصی در کشور، انتظارهای زیادی در میان واحدهای نورد فولادی در خصوص لزوم حمایت دولت و افزایش پلکانی هزینه‌های انرژی مطرح شد.
 • کاهش نرخ مقاطع فولادی در بازار غیر‌رسمی
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۹ مهر
  گروه بنگاه‌ها - دیروز مقاطع فولادی از سوی برخی از فولادسازان خصوصی کاهش نرخ 5 تومانی را در بازار غیر‌رسمی تجربه کرد.در بین مقاطع فولادی میلگرد فولاد کرمانشاه و بناب از کاهش قیمت برخوردار بودند.
 • بازار آهن همچنان بدون تغییر قیمت
  ۱۳۹۰ سه شنبه ۱۹ مهر
  گروه بورس کالا – در معاملات دیروز بازار آهن، قیمت میلگرد و تیرآهن بدون هیچ تغییر قیمتی ثابت ماند و گفته می‌شود تعداد افرادی که حاضر به ارائه قیمت می‌شدند، رو به کاهش بود و بیشتر معامله‌گران در انتظار تحولات بازار آهن و خروج از این شرایط سردرگمی هستند.
 • رشد 64 درصدی صادرات فولاد
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۸ مهر
  خبرگزاری موج - میزان صادرات فولاد خام و محصولات فولادی ایمیدرو در نیمه نخست امسال با متوسط رشد 64درصدی همراه شد.
 • قیمت های میلگرد کارخانجات 18 / 07 / 1390
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۸ مهر
 • معاون اول رییس‌جمهور خطاب به وزیر صنعت: صنعتگران را نیازاریم
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۸ مهر
  گروه صنعت و معدن- مراسم اختتامیه یازدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت تهران، با وعده تشکیل جلسه دولت با محوریت بررسی مشکلات بخش صنعت خاتمه یافت.
 • انتظار و تردید سرمایه‌گذاران
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۸ مهر
  گروه بورس- شروین شهریاری: معامله‌گران بورس تهران در روز گذشته تحت تاثیر فضای انتظار برای انتشار گزارش‌های شش ماهه و به تعویق انداختن تصمیمات سرمایه‌گذاری خود شاهد جوی راکد و ضعیف در فضای معاملات بودند که در نهایت به کاهش 16/0درصدی شاخص کل منجر شد.
 • فصل پشیمانی خریداران
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۸ مهر
  گروه بورس کالا – منیژه حیاتی: بازار آهن روز گذشته را با رکود سهمگینی که برای بسیاری از معامله‌گران نگران‌کننده بود آغاز کرد، به طوری که گفته می‌شد تعداد افرادی که پیشنهاد خرید داشته و نرخ پیشنهادی خود را اعلام می‌کردند بسیار محدود و انگشت شمار بوده است. اگرچه این شرایط از اواسط هفته قبل آغاز شده، اما نکته مهم این است که این شرایط در حالی در بازار ایجاد شده که هنوز دوره رکود فصلی بازار آهن که معمولا از اواخر آبان ماه آغاز و تا اوایل بهمن ادامه می‌یابد شروع نشده و به بیانی دیگر این شرایط، زودتر از موعد رخ داده است.
 • تغییر در زمان و روند معاملات بورس کالا
  ۱۳۹۰ دوشنبه ۱۸ مهر
  گروه بورس کالا – بورس کالای ایران روز گذشته در رابطه با زمان معاملات چند کالایی و حذف سقف سفارش اطلاعیه‌های جداگانه ای صادر کرد. محمود غفاری مدیر امور ناظران و تالارهای بورس کالا با اشاره به راه‌اندازی سیستم ثبت سفارش اتوماتیک کنترل تناژ تقاضای مشتریان از روز شنبه هفته جاری گفت: سقف سفارش هر کارگزار از هزار تن حذف شده و هر کارگزار می‌تواند به میزان مشتریان خود امکان ثبت سفارش داشته باشد. غفاری در ادامه افزود: پیش دریافت محصولات پتروشیمی و فرآورده‌های نفتی به میزان 10 درصد قیمت پایه بلوکه می‌شود.