تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

ایران • فولاد سازان خصوصي از هفته آتي همگي در بورس کالا
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۶ دي
  گروه بورس کالا- فولادسازان در راستاي حمايت از قانون هدفمندي يارانه ها و پيرو جلساتي که از ابتداي سال با سازمان حمايت مصرف کنندگان و توليدکنندگان داشتند، از هفته آينده همگي محصولاتشان را در بورس کالاعرضه خواهند کرد.
 • روند آينده بازار سنگ آهن چين
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۶ دي
  مرکز خدمات فولاد ايران- بنا به گزارش رويترز قيمت سنگ آهن صادراتي هند به چين افزايش يافته و به بالاترين حد طي هفت ماه گذشته رسيده است.
 • تعطيلات کريسمس و کاهش عرضه قراضه در آمريکا
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۶ دي
  مرکز خدمات فولاد ايران- گزارش ها نشان مي دهد که با نزديک شدن به تعطيلات کريسمس، عرضه کنندگان قراضه در آمريکا عرضه خود را متوقف کرده اند.
 • چشم انداز بازار فولاد در سال 2011
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۶ دي
  مرکز خدمات فولاد ايران- در اغلب بازارهاي فولاد جهان قيمت انواع محصولات فولادي رو به بالااست. احتمال مي رود قيمت ورق گرم در 3 يا 4 ماه ابتدايي سال 2011 تا 100 دلار افزايش يابد.
 • تحليل هفتگي بازار فلزات اساسي
  ۱۳۸۹ دوشنبه ۶ دي
  پيمان ارمغان- در هفته گذشته اکثر فلزات در بازار لندن به جز نيکل با رشدهاي قابل توجه همراه بودند که در اين بين بيشترين رشد مربوط به فلز آلومينيوم بود.
 • مصر: توقف واردات میلگرد از ترکیه
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۵ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت میلگرد وارداتی از ترکیه در بازار مصر بالا رفته به قیمت های بازار داخلی نزدیک شده است که حدود 706 دلار در هر تن می باشد. از این رو معامله ای در بازار واردات صورت نمی گیرد. در حال حاضر اختلاف قیمت محصول ترکیه و محصول داخلی تنها 18 دلار است.
 • رشد قیمت ورق تخت اوکراین
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۵ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت ورق تخت صادراتی اوکراین نسبت به اوایل دسامبر تا 20 دلار در هر تن رشد نموده به 630 تا 680 دلار فوب دریای سیاه رسیده و قیمت معاملات تا 660 دلار بوده است.
 • رشد همه جانبه قيمت ها در بازار جهاني فولاد
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۵ دي
  گروه بورس کالا– همزمان با رشد قيمت قراضه، هفته گذشته کمبود کالاباعث شد تا در بازارهاي جهاني قيمت بيلت روند صعودي داشته باشد، البته برخي پيش بيني ها حاکي از آن است که اين رشد قيمت که حتي به بنادر شمالي ايران نيز رسيده احتمال دارد موقتي باشد.
 • رشد قيمت ورق در آمريكا
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۵ دي
  مرکز خدمات فولاد ايران- قيمت ورق تخت در بازار آمريكا رو به افزايش است، ولي نه به سرعت قيمت ورق نازک. آخرين قيمت درب کارخانه ورق تخت 786 دلار هر شورت تن بوده که 4/1 درصد نسبت به هفته قبل و 8/7 درصد در مقايسه با يک ماه گذشته رشد کرده است.
 • احتمال تغيير شيوه قيمت گذاري سنگ آهن
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۵ دي
  مرکز خدمات فولاد ايران- به نظر مي رسد که اکثر كارخانه هاي بزرگ چين به تدريج پذيرفته اند، که سيستم قيمت گذاري سنگ آهن ديگر قابل دوام نيست. البته طرفين در بازار سنگ آهن به دنبال مکانيزمي هستند که قيمت سنگ آهن با قيمت فولاد ساخته شده و عرضه و تقاضاي آن ارتباط داشته باشد.