تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

ایران • قیمت میلگرد ترکیه رو به بالا
  ۱۳۸۹ شنبه ۱۸ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- تولید کنندگان میلگرد ترکیه از ارائه قیمت پیشنهادی جدید برای صادرات اجتناب می کنند چون انتظار دارند قیمت قراضه هفته دوم ژانویه به 515 تا 520 دلار سی اف آر برسد. از این رو احتمالا قیمت میلگرد صادراتی ترکیه به 710 تا 720 دلار فوب خواهد رسید. در حال حاضر برخی در 700 تا 710 دلار فوب عرضه نموده اند ولی در این قیمت ها کسی خریدار نیست.
 • گزارش هفتگی بازارفولاد- گزارش هفته اول سال 2011
  ۱۳۸۹ شنبه ۱۸ دي
 • مركز پژوهش هاى مجلس بررسى كرد:
  خصوصى سازى در بخش صنعت با تأكيد بر صنايع فولاد
  ۱۳۸۹ شنبه ۱۸ دي
  مركز پژوهش هاى مجلس روند خصوصى سازى در بخش صنعت را با تأكيد بر صنايع فولاد مورد بررسى قرار داد.
 • رشد قيمت انواع ورق در اروپا و آمريكا
  ۱۳۸۹ شنبه ۱۸ دي
  آخرين شاخص قيمت استيل ايندكس حاكى از آن است كه قيمت انواع ورق در امريكا و اروپا نسبت به هفته قبل كمى افزايش يافته است چون تعطيلات سال نو موجب كاهش داد و ستد شد. قيمت انواع ورق تركيه نيز رشد چشمگيرى داشته است.
 • بازار ورق صادراتى چين در انتظار افزايش قيمت
  ۱۳۸۹ شنبه ۱۸ دي
  بازار ورق چين با رسيدن تعطيلات زمستانى در سكوت رفت.
 • سرنوشت نامعلوم سنگ آهن در بازار هاى جهانى
  ۱۳۸۹ شنبه ۱۸ دي
  قيمت پيشنهادى سنگ آهن وارداتى در چين از ۱۸۰ دلار نيز گذشته كه از آوريل ۲۰۱۰ تاكنون بى سابقه بوده است.
 • ۹۰ درصد تجهيزات و قطعات صنايع فولاد كشور بومى سازى شد
  ۱۳۸۹ شنبه ۱۸ دي
  مديرعامل مجتمع فولاد مباركه از سياست هاى موثر وزارت صنايع و معادن براى بومى سازى ۹۰ درصدى تحهيزات و قطعات صنايع فولاد كشور خبر داد.
 • رشد قیمت انواع ورق در اروپا و امریکا
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۱۶ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- آخرین شاخص قیمت استیل ایندکس حاکی از آن است که قیمت انواع ورق در امریکا و اروپا نسبت به هفته قبل کمی افزایش یافته است چون تعطیلات سال نو موجب کاهش داد و ستد شد. قیمت انواع ورق ترکیه نیز رشد چشمگیری داشته است.
 • افزایش قیمت میلگرد در اسپانیا
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۱۶ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- قیمت میلگرد در اسپانیا همچنان صعودی است. تقاضای داخلی پایین است ولی رشد قیمت جهانی قراضه موجب افزایش قیمت میلگرد اسپانیا شده است. قیمت پایه فعلی میلگرد در بازار این کشور 260 تا 280 یورو در هر تن است که معادل 525 تا 550 یورو ( 700 تا 733 دلار ) در بازار می باشد. تجار 260 یورو عرضه می کنند در حالی که کارخانه ها در 280 تا 290 یورو پافشاری نموده به دنبال 300 یورو نیز هستند. قیمت پیشنهادی صادرات حدود 510 تا 520 دلار فوب است ولی قیمت های معامله شده در سطح پایین تری است. برای تناژ بالا، هنوز در جنوب اروپا 500 یورو هر تن فوب هم شنیده می شود.
 • بازار ورق صادراتی چین در انتظار افزایش قیمت
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۱۶ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- بازار ورق چین با رسیدن تعطیلات زمستانی در سکوت رفت. تقریبا همه صادر کننده ها عرضه را متوقف نمودند چون قصد داشتند اوایل ژانویه با امید به بهبود تقاضای تجار جنوب شرق آسیا برای تکمیل موجودی، قیمت ها را بالاتر ببرند. پیش بینی شده که قیمت صادراتی ورق چین در نیمه اوایل ژانویه تا 20 دلار افزایش خواهد یافت. چون قیمت سنگ آهن صعودی است و بازار داخلی پر رونق.