تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

ایران • رشد جزیی قیمت سنگ آهن در هفته گذشته
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱۹ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران - آخرین شاخص قیمت استیل ایندکس حاکی از آن است که قیمت سنگ آهن خلوص 62 درصد و 58 درصد طی هفته گذشته روند صعودی آرامی داشته است.
 • سیل استرالیا و احتمال رسیدن قیمت ذغال سنگ به 300 دلار
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱۹ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران - تحلیلگران پیش بینی می کنند که قیمت ذغال سنگ در استرالیا برای تحویل در فصل دوم سال به دلیل سیل اخیر در منطقه کوینزلند به 300 دلار هر تن برسد. با وقوع این سیل احتمالا عرضه ذغال سنگ این کشور به بازار 10 میلیون تن کاهش خواهد یافت.
 • مديرعامل فولاد خراسان تغيير كرد
  مديرعامل شركت فولاد خراسان بعد از 6 سال و 7 ماه تغيير كرد.
  ۱۳۸۹ يکشنبه ۱۹ دي
  به گزارش خبرنگار اقتصادي فارس، براساس مصوبه مجمع عمومي عادي 25 آبان سال جاري و طبق جلسه 8 دي هيات‌ مديره شركت فولاد خراسان ،‌ مديرعامل اين شركت بورسي تغيير كرد. بر اساس تصميمات اتخاذ شده،‌ بجاي لطيف دشت بزرگي كه 6 سال و 7 ماه مديريت اين شركت را به عهده داشت، حسين احمدي سليماني به نمايندگي از شركت بين المللي توليد و توسعه مواد فلزي به عنوان مديرعامل و عضو هيات مديره فولاد خراسان تعيين شد. دشت بزرگي هم راهي سرمايه گذاري توسعه معادن و فلزات شد.
 • سراشیبی قیمت‌ های بازار آهن
  بازار مقاطع هفته گذشته یکی از آرام ترین هفته های سال 89 را پشت سر گذاشت.
  ۱۳۸۹ شنبه ۱۸ دي
  به گزارش سازمان بورس، فعالان بازار فولاد معتقدند سیاست های دولت برای کنترل بازار فولاد در زمان اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها جواب داده و قیمت محصولات فولادی که در بازار آهن رو به افزایش بود ، در یکی دو هفته اخیر در سراشیبی سقوط قرار گرفته است.
 • افزایش خرید و رشد قیمت بیلت در چین
  ۱۳۸۹ شنبه ۱۸ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- از 31 دسامبر قیمت بیلت در شمال چین روندی صعودی داشته است. چرا که کمبود نسبی عرضه در بازار نقدی موجب شد تا تجار و مصرف کنندگان نهایی خرید ها را افزایش دهند.
 • در حاشیه نمایشگاه بورس مطرح شد
  اعلام آمادگی فولاد خوزستان برای تحویل شمش به خصوصی‌ها
  ۱۳۸۹ شنبه ۱۸ دي
  فولاد خوزستان به محض ابلاغیه دولت مبنی بر تامین شمش فولادسازانی که محصولاتشان را در بورس کالا عرضه می کنند، شمش فولاد را با قیمت دولتی برای استفاده تولیدکنندگان خصوصی ها عرضه می کند.
 • قیمت‌ های بازار آهن در سراشیبی قرار گرفت
  آرام ترین هفته سال ، برای بازار فولاد
  ۱۳۸۹ شنبه ۱۸ دي
  بازار مقاطع هفته گذشته یکی از آرام ترین هفته های سال 89 را پشت سر گذاشت.
 • رکود بازار فولاد ساختمانی در امارات
  ۱۳۸۹ شنبه ۱۸ دي
  پس از آن که تولید‌کنندگان اماراتی قیمت میلگرد ژانویه را 40 تا 47 دلار به ازای هر تن افزایش داده و به 689 تا 694 دلار رساندند، به یکباره تقاضای فولاد ساختمانی در هفته نخست سال نو افت کرد.
 • فولادسازان برای رونق بورس کالا متحد می‌شوند
  ۱۳۸۹ شنبه ۱۸ دي
  گسترش آنلاین: براساس ابلاغیه هیات دولت، کل فولادسازان کشور مکلف به عرضه محصولاتشان در بورس کالا شده‌اند و به‌زودی محصولات ۹۷ تولیدکننده فولاد روانه بورس می‌شود.
 • از محل صندوق توسعه ملي پرداخت مي‌شود
  6ميليارد دلار تسهيلات ارزي براي صنعتگران
  ۱۳۸۹ شنبه ۱۸ دي
  وزير صنايع و معادن از پرداخت 6ميليارد دلار تسهيلات ارزي به صنعتگران،‌از محل صندوق توسعه ملي خبر داد.