تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

ایران • اکویناکس نتایج تولید معدن لوموانا در فصل چهارم سال 2010 را منتشر کرد
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۲۳ دي
  شرکت مواد معدنی اکویناکس نتایج مقدماتی تولید فصل چهارم سال 2010 معدن 100 درصدی لوموانای خود در زامبیا را اعلام کرد. این معدن در فصل چهارم سال 2010 حدود 33939 تن مس کنسانتره تولید کرد.
 • مس آماده برای اوج 11 هزار دلاری برای هر تن در سال 2011
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۲۳ دي
  سال گذشته سال بسیار خوبی برای کالاهای معدنی از جمله مس بود. در حقیقت، در پایان سال مس به روند صعودی خود، حتی در زمانی که تمام کالاهای دیگر رو به ضعف نهاده بودند، ادامه داد.
 • بورس لندن
  افت نرخ بیلت فولاد
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۲۳ دي
  گروه بورس جهانی- نرخ بیلت فولاد در معاملات روز یازدهم ژانویه نسبت به روز گذشته کاهشی بود.
 • مجوز تاسيس مجتمع ذوب آهن كاشان صادر شد
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۲ دي
  كاشان – نماينده مردم شهرستان هاي كاشان و آران وبيدگل در مجلس شوراي اسلامي، از صدور مجوز تاسيس مجتمع ذوب آهن در كاشان خبر داد.
 • صنعت فولاد در حال خروج از دوران تاريك ركود است
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۲ دي
  گروه توليد: اوضاع براي صنعت فولاد رو به بهبود است، اما چون كارخانه‌هاي فولادسازي بتدريج از خواب دوران تاريك ركود بيدار مي‌شوند، با دنياي جديدي مواجه شده‌اند.
 • مديرعامل شركت ملي صنايع مس ايران:
  اقدامات حمايتي صنعت مس از صنايع داخلي
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۲ دي
  مديرعامل شركت ملي صنايع مس ايران از اقدامات اين شركت به منظور حمايت از صنايع داخلي در بورس كشور خبر داد و گفت : به منظور حمايت از بخش توليد و مصرف كننده داخلي مبلغ نيم تا چهار درصدي كه متناسب با بورس لندن بر قيمت فروش اين فلز در بورس افزوده مي‌شد، حذف شده است.
 • كاهش صادرات 5 درصدي ذغال سنگ استراليا
  ۱۳۸۴ دوشنبه ۱ فروردين
  تهران – يك عضو هيات مديره بانك مركزي استراليا اعلام كرد: سيل اخير مي تواند در سال 2011 باعث كاهش سرعت رشد اقتصادي اين كشور به ميزان يك درصد شود.
 • در نخستين نمايشگاه دستاوردهاي بومي سازي و خودكفايي صنعت و معدن :
  كسب رتبه نخست ذوب آهن اصفهان در بخش آهن و فولاد
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۲ دي
  در نخستين نمايشگاه دستاوردهاي بومي سازي و خودكفايي صنعت و معدن، پروژه بازسازي و بهسازي كوره بلند شماره يك ذوب آهن اصفهان در بخش آهن و فولاد رتبه ونخست را كسب كرد و همچنين توانست تنديس ويژه و لوح افتخارهيئت داوران را به خود اختصاص دهد.
 • معاملات مچینگ فولادمبارکه
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۲ دي
  فولاد مبارکه دوشنبه در بورس عرضه‌ای نداشت ولی در معاملات خارج از بورس، 119 هزار و 730 تن انواع ورق خود را به ارزش بیش از 78 میلیارد تومان در سیستم مچینگ ثبت کرد.
 • در نخستين نمايشگاه بومي‌سازي صنعت و معدن ايران، شركت ملي صنايع مس ايران برتر شد
  ۱۳۸۹ چهارشنبه ۲۲ دي
  شركت ملي صنايع مس ايران در نخستين نمايشگاه بومي‌سازي صنعت و معدن ايران به‌ عنوان شركت پيشرو در بومي‌سازي و تجهيزات و قطعات صنعتي انتخاب شد.