تازه های خبری
بخش کاربری
نیازمندی های صنف آهن ایران
Skip Navigation Links.
تبلیغات

ایران • افزایش قیمت بیلت و مفتول در اوکراین
  ۱۳۸۹ شنبه ۲۵ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- کارخانه متینوست اوکراین پیش بینی می کند که قیمت بیلت و مقاطع در آینده افزایش یافته و قیمت بیلت به 700 دلار هر تن فوب دریای سیاه نزدیک شود.
 • افزایش تعداد کارخانه هایی که در انتظار کاهش تقاضا در آینده هستند
  ۱۳۸۹ شنبه ۲۵ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- بنا به گزارش اخیر استیل ایندکس تعداد کارخانه هایی که انتظار افزایش تقاضا و قیمت محصولات فولادی در آینده را دارند نسبت به هفته گذشته کاهش یافته است.
 • احتمال افزایش قیمت ورق گرم در آینده
  ۱۳۸۹ شنبه ۲۵ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- پیش از این سطح تقاضا تعیین کننده قیمت محصولات فولادی بود اما در حال حاضر قیمت مواد اولیه بر قیمت محصولات فولادی تاثیر گذار شده است.
 • افزایش قیمت فولاد در آمریکا
  ۱۳۸۹ شنبه ۲۵ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- کارخانه نوکور و دیگر فولادسازان آمریکایی در نظر دارند تا قیمت تیرآهن خود را برای تحویل در ماه فوریه بالا ببرند.
 • بومي سازي، نويد آينده اي ثمربخش براي صنعت و معدن
  ۱۳۸۹ شنبه ۲۵ دي
  به گزارش موج، نمايشگاه دستاوردهاي بومي سازي و خودكفايي صنعت و معدن،‌ فرصتي براي سازندگان داخل كشورمان فراهم كرد تا برخي از دستاوردهاي خود را در برابر ديدگان كارشناسان و مديران حوزه صنعت و معدن قرار دهند.
 • نوسان نرخ بیلت فولاد
  ۱۳۸۹ شنبه ۲۵ دي
  گروه بورس جهانی- نرخ بیلت فولاد در معاملات روز سیزدهم ژانویه نسبت به روز گذشته دچار نوسان شد.
 • 3 شرط برای رقابت پذیری صنعت فولاد
  ۱۳۸۹ شنبه ۲۵ دي
  گروه صنعت و معدن- صنعت فولاد با چه چشم‌اندازی رو‌به‌رو است؟ این مهمترین پرسشی است که مسوولان ارشد حوزه معدن، کارشناسان ارشد صنعت فولاد و همچنین فعالان بازار در همایش چشم انداز صنعت فولاد و معدن ایران در روزهای 17 و 18 بهمن‌ماه برای پاسخ به آن، سناریوهای متفاوتی ترسیم می‌کنند، سناریوهایی برگرفته از حوزه تئوری تا عمل و تجربه.
 • با تداوم روند نزولی قيمت‌ها طی هفته گذشته مشهود بود
  تشدید سایه رکود در بازار آهن
  قیمت انواع آهن‌آلات در هفته‌ای که گذشت به تبعیت از روندي که هفته قبل آغاز شده نزولی بود. مبادلات آهن این روز‌ها رکود را پشت سر مي‌گذارد.
  ۱۳۸۹ شنبه ۲۵ دي
  از یک سو کند شدن اجرای پروژه‌هاي عمرانی به دلیل پایان سال و فصل سرما و از سوي ديگر به دلیل عدم ارائه بودجه سال آتی از سوی دولت از جمله عواملی بود که از سوی فعالان این بخش عنوان شد. بالا رفتن هزینه‌هاي حمل و نقل و شرایط مبهم آتی آهن به خصوص در بحث تعرفه‌ها و یا اعمال کنترل‌هاي بیشتر نیز از دیگر عوامل ذکر شده بود.
 • پیش‌بینی کاهش رشد اقتصاد چین موجب شد
  کاهش قیمت فلزات اساسی در بازارهای جهان
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۲۳ دي
  نمابورس، بین‌الملل_ امروز در معاملات بازارهای جهانی، قیمت فلزات اساسی به سبب نگرانی از کاهش رشد اقتصاد چین در سال جاری اندکی افول کرد. قیمت مس پس از سه روز رشد حدود 0.5 درصد کاهش یافته زیرا در باره تداوم رشد اقتصاد چین که بزرگ‌ترین مصرف‌کننده این فلز اساسی است تردیدهایی بوجود آمده است. قیمت مس امروز در بورس فلزات لندن به هر تن 9637 دلار رسید. قیمت نیکل و روی نیز کاهش یافته است.
 • احتمال افزایش قیمت میلگرد در عربستان
  ۱۳۸۹ پنج شنبه ۲۳ دي
  مرکز خدمات فولاد ایران- در پی افزایش قیمت مواد اولیه و میلگرد در بازارهای بین المللی تجار عربستان نیز به فکر افزایش قیمت میلگرد خود افتاده اند. کارخانه حدید سابیک عربستان قیمت میلگرد خود را برای تحویل در ماه ژانویه در 773 دلار هر تن ثابت نگاه داشته بود.